Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

VIDEO | Varro Vooglaiu esmanägemine võttis noormeestel põlvist nõrgaks

jagamist

Nüüd üks videolugu sellest, mis juhtub siis, kui grupi noormeeste käest küsida, milline oli nende möödunud suve kõige erutavam kogemus.

Kui tavaliselt tulevad taoliste süütute või kohe varsti enam nii mitte süütute noormeeste küsitlemise puhul nilbed vastused, nagu see, et keegi sai piiluda oma klassiõe rinnahoidjasse, toppida klassiõhtul keemiaõpetajale tema enda käsul käe püksi või veenduda ise, et tumeveebist tellitud roofie tõepoolest töötab, siis järgnev video tõestab, et maailm ikkagi pole nii hukas ja meie hulgas on endiselt süütuid puhtaid noori mehi, keda endiselt võtab põlvist nõrgaks kahe keskealise vihase mehe nägemine.

Me võiksime ju selle videos öeldu siia ümber kirjutada, aga milleks? Vaatame parem videot:

Ja kui keegi mõtleb, et kus küll taoline kapist veel mitteväljatulnud süütute noormeeste erutunud kohtumine Varro Vooglaiu ja tema ohtlikult kõrge vererõhuga (halloo, ülipunane nägu kogu aeg, toim) sidekicki Markus Järviga kohtumine aset leidis, siis ärge enam otsige ega mõelge, sest selle loo leiate siitsamast alt seotud lugude juurest.

Kas teie ei vihka seda, et tahate sõbraga tänaval rahulikult juttu ajada, aga siis lendab mingi kuradi Rimi kilekott sulle peale ja ongi vestlus rikutud.

SEOTUD LUGU:

OHHOO! Tänu kolme täiskasvanud mehe ühisele pingutusele said 27 poissi üleöö meesteks

Lugu meeldis? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles