Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Aafrika katku haigestunud metssiga Toomas on nüüd veendunud EKRE valija

Kristian Pikner, Wikipedia
jagamist

Sel suvel Jõgeva lähedal metsas sigade Aafrika katku (SAK) haigestunud metssiga Toomas P. on Eesti riigis pettunud ja on nüüd kindel EKRE valija.

„Teate mis, Eestis on meie vastu võideldud juba alates 2014.aastast. Siis kui see kuradi katk siia tuli. Meie populatsioon on vähenenud selle ajaga 6 korda. KUUS KORDA!!! Saate ära või?“ on Toomas olukorra peale marutaudivihane.

„Ma olen Eesti riigis ja selle valitsuses äärmiselt pettunud – kui katk tuli, siis hakati tapma massiliselt meie sugulasi lautades ja siis tuldi meie kallale. Vägivallaga. Selle asemel, et meid haiglasse viia ja ravida nagu normaalseid inimesi, ptüi, loomi, hakati meid lihtsalt kohapeal maha laskma,“ on Toomas P. nördinud. „Ja siis visati need laibad veel kõik ühte auku nagu loomad ja aeti muld peale!“

„Ma uitan praegu metsas ringi ja mind pole veel kätte saadud. Kas te kujutate ka ette kui raske on endale praegu näiteks naist metsas leida? Meid ei ole ju enam peaaegu üldse alles ja ma pean kepi saamiseks maha lonkima sadu kilomeetreid enne kui mõne normaalse emase leian,“ sõnas Toomas P.

„Eelmine nädalavahetus käisin näiteks Hiiumaal naist otsimas. Täiesti perses, kui kallis on praamipilet ja kui ebamugav kogu see praamiliiklus on! Kuhu edasi? Mina ei oska enam olla ja ei taha olla ka enam selle riigi kodanik, kes meist absoluutselt ei hooli ja kohe meid maha notib kui mingi väike tõbi kallal on,“ ei jäta Toomas P. valitsust kirumata.

„Miski siin riigis peab kardinaalselt muutuma. Mina sain endale selle kuradi Aafrika katku ja olen nüüd paduEKRElane. Ainult EKRE sats suudab siin riigis korra majja lüüa ja meie tapmise lõpetada,“ on metssiga Toomas P. kindel, suu vahul.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles