Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

EKRE pole veel otsustanud, millal ERRi nõukogu uus liige Poolamets kedagi solvab

Üks kiilakas lendas välja ja teine pandi asemele. Urmas Reitelmanni hakkab ERRi nõukogus asendama Anti Poolamets. (foto: Youtube kuvatõmmis)
jagamist

EKRE esitas täna Eesti Rahvusringhäälingu nõukogu kandidaadiks Anti Poolametsa. Hetkel polevat siiski veel paigas konkreetne kuupäev, millal täpselt Poolamets mõne valestimõistetud postituse või solvanguga maha saab.

Anti Poolamets soovib enda sõnul ringhäälingunõukogus seista selle eest, et õigel ajal ja õigel vajadusel tulla välja mõne strateegiliselt olulise väljaütlemisega, mis ründab tema lubaduse järgi tõesti ainult väga väikest osa eestlastest.

EKRE juhtkond sogab vett

Asusime uurima, millal võikse see juhtuda.

„Ega tali taeva jää,“ vastas erakonna endine esimees Mart Helme meile, kui uurisime, et millal võiks Poolamets mõne valestitõlgendatud solvanguga välja tulla.

„Tuleb siis, kui vaja on, kui meil ikka vaja on. Täna saan öelda ainult seda, et kindlasti tõlgendatakse seda valesti ja kindlasti solvab see tõesti ainult väga väikest osa eestlastest,“ kinnitab ka Helme.

„Mina ütlen teile, et Urmas tegi oma töö hästi ära – pani ERRile pasunasse ja samal ajal näitas ka Ratasele ära, kes siin majas boss on, kaks kärbest korraga- laadi lahendus. Aga ma ei tea, miks üldse mina seda teile ütlema pean – mina olen vanemat tüüpi mees juba ja nüüd on mul ainult aega oma mõisas vaikselt mõtiskleda, mitte neid poisikeste mänge enam mängida,“ kommenteeris Helme.

„Minge uurige Martini käest!“

————————————————————————————————————————————————————————————————————–

NB! Esimest korda Eesti kõige tõsiseltvõetavama ja usaldusväärsema uudisteallika Lugejakiri.ee ajaloos otsustasime me, et me ei vii siit edasi läbi oma tavapärast ajakirjanduslikku süvauuringut, sest no kurat, kas keegi teist tõesti tahab teada, millal ja mismoodi see täpselt juhtub? Et kes kellele ja millal midagi ütleb? Meie küll mitte : ) (popkorni pakk avaneb)

————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Niipalju meie toimetuse kõrvu siiski jõudis, et täpsemat kuupäeva ootavat ka peaminister Jüri Ratas, kes tahtvat enda sõnul ennetada pagaritöökoja võimalikke tarneprobleeme.

Hakka Lugejakiri.ee fõullouveriks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles