Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

ETTEVAATUST, HETEROD: Tartus muutis vikerkaarelipp kohaliku mehe homoks

jagamist

Eesti heterokogukonda tabas täna pärastlõunal valus kaotus, kui Tartus EKRE meeleavaldusel muidu heterona tuntud kohalik mees muutus peale vikerkaarelipu nägemist koheselt homoks.

Tartu geiringkond tervitas oma uut liiget siiani kestvate ovatsioonidega.

Miski ei ennustanud homokatastroofi

Täna pärastlõunal toimus Tartu linnas ca kümne osalejaga meeleavaldus mingil kindlasti riiklikult ja ülemaailmselt olulisel teemal, kui järsku ilmus sinna tumedaid riideid ja roosasid prille kandnud oma elus ise mitte midagi saavutanud noorte hulgas populaarset cancel-kultuuri esindav gootinaisterahvas, kes lehvitas oma käes vikerkaarelippu.

Tumedaid riideid ja roosasid prille kandnud oma elus ise mitte midagi saavutanud noorte hulgas populaarset cancel-kultuuri esindav gootinaisterahvast asus meeleavalduselt koheselt eemaldama keegi sebrakostüümis korpulentsemat tüüpi proua, kes oma ettevõetud ülesandes siiski suuremat edu ei saavutanud.

Õnneks märkas sebrakostüümis korpulentsemat tüüpi proua hädasolekut Tartus seni pigem heteromehena tuntud kerge asiaadivälimusega khakipükstes tavaliselt pigem pedofiilide hulgas levinud päikeseprille ja sandaale kandnud härra, kes tõttas appi sebrakostüümis korpulentsemat tüüpi prouale.

See, mis edasi juhtus, paneb vere tarretama igal heterol.

Tartu heteromees muutus homoks.

Lipp rebiti käest

Tartus seni pigem heteromehena tuntud kerge asiaadivälimusega khakipükstes tavaliselt pigem pedofiilide hulgas levinud päikeseprille ja sandaale kandnud härra ligines kiirete sammudega tumedaid riideid ja roosasid prille kandnud oma elus ise mitte midagi saavutanud noorte hulgas populaarset cancel-kultuuri esindav gootinaisterahvale ning palus viisakalt tal viisakalt minema kõndida.

Tumedaid riideid ja roosasid prille kandnud oma elus ise mitte midagi saavutanud noorte hulgas populaarset cancel-kultuuri esindav gootinaisterahvas Tartus seni pigem heteromehena tuntud kerge asiaadivälimusega khakipükstes tavaliselt pigem pedofiilide hulgas levinud päikeseprille ja sandaale kandnud härra sõna ei kuulanud ning jäi paigale.

Seejärel haaras Tartus seni pigem heteromehena tuntud kerge asiaadivälimusega khakipükstes tavaliselt pigem pedofiilide hulgas levinud päikeseprille ja sandaale kandnud härra tumedaid riideid ja roosasid prille kandnud oma elus ise mitte midagi saavutanud noorte hulgas populaarset cancel-kultuuri esindav gootinaisterahva käest jõuliselt vikerkaarelipu, misjärel muutus ta koheselt ise homoseksuaaliks.

Lipp muutis elu

“Peenist tahaks,” kommenteeris koheselt peale homoseksuaaliks muutunud Tartus seni pigem heteromehena tuntud kerge asiaadivälimusega khakipükstes tavaliselt pigem pedofiilide hulgas levinud päikeseprille ja sandaale kandnud härra, kes nüüd palus end lihtsalt Ivariks nimetada.

Värskelt homoseksuaaliks muutunud Ivarit kutsus koheselt välja Tartu teine homoseksuaal, kes oli värske leiu üle väga rõõmus.

Ivar, kes nüüd hoidis käes tumedaid riideid ja roosasid prille kandnud oma elus ise mitte midagi saavutanud noorte hulgas populaarset cancel-kultuuri esindav gootinaisterahva käest jõuliselt ära võetud vikerkaarelippu, ei jõudnud astuda kahte sammugi, kui talle astus ligi keegi hallipäine noortepärast T-särki ja siniseid teksaseid kandnud teine homoseksuaal, kes soovis Ivarit koheselt dringile kutsuda.

Küsisime kommentaari ka Tartu Jõmmide, Skinheadide ja Rullnokkade Assotsiatsioonilt:

“Mida vittu, nahhui, Ants on pede nüüd vä? Türa lõuga saab, raisk!”

Tartu geiringkond tervitas oma uut värsket liiget siiani kestvate ovatsioonidega.

Toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist! Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles