Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTO! Alar Karisest sai 5. president, kes suutis võltskodutud presidendilossist minema ajada

jagamist

Presidendilossi väisasid täna taaskord võltskodutud (võimalikud migrandid), kes väitsid, et nende küüned ja varbad külmetavad ning nad olevat tulnud kaugelt maalte. Tuppa sisselaskmisest keeldumisega sai Alari Karisest 5. president, kes neid lossist eemal on suutnud hoida.

Presidendi kantselei sõnul olevat lossi tungivate võltskodutute probleem iga-aastane.

Sammus eelkäijate jälgedes

“Aeg on selline, et sisse ei lasknud – aga tühjade kätega muidugi ära ka ei saatnud. Et kõhud oleks ikka alati täis,” kirjutas president Alar Karis ühismeedias.

Presidendi kantselei sõnul suutis värske president võltskodutud füüsiliselt ja keemiliselt muundatud suhkrutoodetega ka seekord eemale peletada.

“Meil ei õnnestunud lossi rünnanutelt saada meedia jaoks konkreetset ja kõigile usutavat tsitaati rünnaku kohta, aga juba see fakt, et värskelt ametisseastunud president suutis lossi aktiivselt rünnanud ja valvureid eiranud seltskond saata perimeetrilt minema ilma verd valamata, näitab, et ka uus ametisseastunud president väärib kohta eelmiste presidentide reas, kes samuti need võltskodutud lossiukselt edukalt minema saatis,” ütles Vabariigi Presidendi kommunikatsiooninõunik Indrek Treufeldt, kes võttis peale selle lause kokkupanekut ka pooleaastase puhkuse.

Võltskodututele peavarju ja muu abi pakkumisest keeldumisega sai Alar Karisest viies president, kes suutis need muidusööjad presidendilossist minema ajada.

Lugu meeldis? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles