Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTO! Tallinna südalinnas tegeles stringides mees räige aknapesupropagandaga

Tallinna kesklinnas propageeris stringides mees aknapesu.
jagamist

Kaunite kevadilmade saabudes ilmuvad õue kahjuks ka igasugused kahtlase kontingendi esindajad. Nii võiski täna pärastlõunal näha Tallinna kesklinnas rõdul stringides mees, kes kostitas möödujaid räige aknapesupropagandaga.

Hetkel ei ole teada, kui paljud Tallinna kesklinna elanikud ja seal parajasti viibinud süütud inimesed rämeda aknapesupropaganda ohvriks sattusid.

Surus peale oma nägemust akendest

Mitmed möödakäijad, kes olid nähtust suures šokis, ütlesid, et meile saadetud fotodel figureeriv mees otsustas veeta kauni kevadpäeva innukalt aknaid pestes, seejuures ei olevat ta tundnud oma tegevuse pärast mingitki piinlikkust ning lubas möödujatel hea meelega vaadata ebatavalist vaatepilti.

“See oli ikka tõesti täiesti ebareaalne vaatepilt,” ohkas üks anonüümsust palunud möödakäija.

“Inimesed on olnud terve pika talve ja kevadegi otsa oma räpaste akendega kodus ja siis järsku otsustab mingi tüüp, et tema hakkab lihtsalt heast peast aknaid pesema – kes ta enda arvates on, ah?” on möödakäija pahane.

“Mul ei ole tegelikult selliste tüüpide vastu mitte midagi – kui keegi soovib aknaid pesta, lasku käia. Kuid tehku seda siis vaikselt omaette, mitte tänaval, kus ta tegevus kõigile näha on ja ta seda tahes tahtmata teistele peale surub,” on ka teine pealtnägija suurest pahameelest lõhkemas.

Tallinnas Raua tänaval tegeleti rämeda aknapesupropagandaga.

Ohtlik aknapesupropaganda

Ka kolmas möödakäija on nähtust siiani šokis.

“Minu lapsed ütlesid mulle kohe, kui nad seda meest aknaid pesemas nägid, et nemad tahavad nüüd ka akende pesemist proovida,” kommenteeris sündmust tunnistanud kolme lapse ema.

“Kõige noorem laps, see mul kõige haavatavamas eas, teatas kohe üle tänava kõva häälega, et tema on nüüdsest ka veendunud aknapesija ja tahab kohe seda praktiseerima hakata,” nuttis ema sündmuspaigal ja hiljem sotsiaalmeedias ja hiljem peavoolumeedias ja hiljem õhtul juba patja.

Küsisime juhtunu kohta kommentaari ka Tallinna ülikooli reklaami ja imagoloogia osakonna dotsent Linnar Priimäelt:

“Aknapesupropaganda on aga kommunikatsiooniliik, mille eesmärk on mõjutada avalikku arvamust aknapesupropagandistile vajalikul viisil, see edastab sihipäraselt ja süstemaatiliselt informatsiooni aknapesust, eesmärgiga kujundada kindla territooriumi rahva meelsust, hoiakut ja tegusid soovitud aknapesu suunas ning seda käsitletakse tihti negatiivse ja manipulatiivse tegevusena,” seletas reklaamiguru Priimägi juhtunu pulkadeni lahti.

Hea lugeja! Mida arvad Sina sellest, et üks stringides mees otsustas Tallinnas tegeleda millegi nii rämedaga nagu aknapesupropagandaga? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommentaarid (2)

 • Apetiitne

  21. apr. 2021 - 05:16

  Kui ma noorem olin… pesin ka mina aknaid. Ohh aegu…

  Vasta
 • Tapeedimuster

  21. apr. 2021 - 12:04

  Oluline on, et korraga üle 10 pesija poleks. Siis valitsusel hea meel ja pilk ei kisu ka veel väga kõõrdi.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles