Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTOD SÜNDMUSKOHALT: Ehitajate teel toimus suur autode ahelmusitamine

jagamist

Täna hommikul kella 9 paiku toimus Ehitajate teel, täpselt TalTechi ülikooli maja ees nelja autoga ahelmusitamine. Liiklus oli sündmuskohal häiritud.

Politsei korrapidaja teatel katsetab politsei alates tänasest uut teavitamisviisi, kus enam ei keskenduta negatiivsele, vaid püütakse inimeste närvide säästmiseks kasutada pehmemaid info edastamise viise.

„Inimesed on väsinud lugemast meedias järjekordse avarii kohta ja selle kohta kui palju jälle vigastatuid oli. Meie võtsime vastu otsuse, et hakkame edaspidi taolisi juhtumeid pisut ilustama, et mitte inimeste päeva ära rikkuda. Näiteks kutsume nüüd autode ahelavariid autode ahelmusitamiseks, sest see on nunnu ja seda on inimestel kergem vastu võtta ja seedida ning see ei tekita koheselt negatiivseid tundeid,“ märkis politsei korrapidaja.

Sündmuskohal töötanud avariipolitseinik märkis, et õnnetus juhtus peaasjalikult tähelepanematusest, kui üks masin äkkpidurdas ning talle järgnenud sõiduautod paiskusid omakorda üksteisele otsa. „Ehk siis toimus suuremat sorti autode ahelmusitamine, kus korraga neli autot panid suurest ligimesearmastusest oma pamperid kokku,“ lisas sündmuspaigal toimetanud politseinik.

Autojuhid olid kõik kained ja omasid juhtimisõigust. Varahommikul musitama kippunud autod lähevad tõenäoliselt mahakandmisele.

Hea Lugejakirja lugeja – anna loo all kommentaarides märku, kas politsei uus nunnu viis inimeste teavitamiseks negatiivsetest asjadest on sulle mokkamööda?

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles