Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTOUUDIS: Kuressaares märgati krokodilli

Krokodill Kuressaare tänavatel uitamas. (foto: tähelepanelik lugeja)
jagamist

Eile tabas Kuressaaret nii võimas paduvihm, et uputas tänavaid, söögikohti ja kortermajade keldreid. Täna hommikul märgati tänaval patseerimas ka krokodilli.

Pärast sadu mattusid ligi pool meetrit sügava vee alla ka Kuressaare linnatänavad. See andis aga suurepärase võimaluse kohalikele, kes läksid tänavatele ujuma.

Täna hommikul uljaid tänavaujujaid enam polnud, sest levis kuuldus lahtipääsenud krokodillist, kes samuti looduse heldelt tekitatud basseini ära kasutas ning tänavatel ringi ujus.

Roomaja on uudishimulik

Veel ei ole teada, kuidas ja kust täpselt krokodill vabadusse pääses. Samuti pole keegi veel Kuressaare politseid teavitanud kadunud roomajast.

Hetkel viibib krokodill ühe pudupoe vaateakna juures ning pealtnägijate sõnul tundub ta pikemat aega seal juurdlevat vaateaknal asetsevate Crocside ja nende võimalike kandjate üle.

Olukorral hoiavad silma peal nii politsei kui loomakaitse esindajad.

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha

1 kommentaar

  • Hiiu Uudised

    23. juuli 2019 - 18:22

    Tegelt on see Krokosdils. Üks kolmest aastate eest Kuramaalt väljunud luure-diversioonigrupi liikmest – Karus suundus Ruhnu, Krokosdils Saaremaale ja ka kõige kaugemasse punkti Hiiumaale peaks järgmiseks suveks kohale jõudma agent Joehobus. Esmane ülesanne kõigil on sõbralike suhete sisseseadmine kohalike eestlastega, jõudu tohivad rakendada vaid enesekaitseks, et aga esmakohtajad on olnud saare murraku kõnelejad, on nood kartuses oma dialekti püsimajäämise pärast läti keeles kõnetajad koheselt konservidesse löönud. Vaata ka: karu, Ruhnu, ümberpiiramine, ebavõrdne tulevahetus.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles