Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTOUUDIS! Tallinnas nähti eile haruldast ilmastikunähtust: Kuu ratsutas puudli seljas

LLL ehk Lugejakirja luuludes lugeja saadetud foto sellest, kuidas Kuu ratsutab puudli seljas.
jagamist

Kui augusti keskel nähti Pärnumaa taevas salapärast nähtust, mis osutus Päikese peegelduseks, siis kehitasid inimesed selle peale ainult õlgu ja ütlesid „Määäh, umbe asi!“. Eile õhtul aga sai Tallinna taevas näha tõeliselt haruldast ilmastikunähtust – Kuu ratsutas puudlikujulise pilve seljas.

Tähelepanelik lugeja saatis meile eile õhtul Pirita teel tehtud fotod, kus on selgelt näha üks haruldasemaid looduse vaatemänge üldse ajaloos – Maa kaaslane Kuu ratsutab puudlikujulise pilve seljas.

„Sõitsin mina rahulikult Piritalt kesklinna poole kui järsku märkasin taevas midagi sellist, mida ma pole elu sees varem näinud,“ kommenteeris loodusnähtust pildistanud tähelepanelik Lugejakirja lugeja.

Pärnumaal augusti keskel nähtud ilmastikunähtus pani inimesi parimal juhul õlgu ainult kehitama. (foto: Lii Aija)

„Alguses ma mõtlesin, et niisama silme ees virvendab ja et loojuv Päike trikitab mu silmi aga lähemal vaatlusel selgus, et olin tunnistajaks millelegi hoopis erilisemale,“ sõnas tähelepanelik lugeja.

„Saate aru, Kuu ratsutamas puudlikujulise pilve seljas nii et tolm taga! Kes on sellist asja varem näinud?“ küsib lugeja.

Vähemalt ühe lugeja hinnangul tähendab niivõrd haruldane nähtus midagi kurjakuulutavat. (foto: luuludes lugeja)

„Hakkasin siis ajaloos tuhnima, et leida infot, kas keegi veel kunagi on taolise asja tunnistajaks olnud. Ja mis selgus – on küll. Esimest korda märgati seda Austrias enne I Maailmasõda ja järgmine kord, kui see nähtus ilmus, oli täpselt enne Teist Maailmasõda – siis märgati seda Saksamaal,“ märkis ilmselgelt ka ajalooliste huvidega lugeja.

„Ma olen enam kui kindel, et see on mingi märk – siin on nüüd mingi suurem asi tulemas. Puudli seljas ratsutav Kuu ei saa olla mingi suvaline ilmastikunähtus – see on mingi kindel märk!“ arvab lugeja.

Hea lugeja! Mida arvad Sina – kas tegemist on tõepoolest mingisuguse kindla märgiga ees ootavast tulevikust või on see lihtsalt suvaline veeaurumoodustis, mis sattus täpselt Kuu alla? Anna oma ekspertarvamusest märku loo all kommentaarides!

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

1 kommentaar

  • Toomas Viimas

    4. sept. 2019 - 16:52

    Kuidas ka ei püüa, pilku enam kinni ei püüa. Pilk, mis kord juba lendu on lastud, on igavesti läinud, selle saatja võib vaid lehvitada oma pilgule järgi. Paljudele tundub see uskumatuna – saame ju enamikku asjadest tagasi võtta või edasi lükata. Siiski pilguheitmise puhul on tegemist loodusnähtusega, mille puhul ei ole ühtegi veenvat tõendit, et see alluks inimese tahtele. Ajaloolased pole dokumneteerinud ühtegi juhtumit! Kummastav pilgu puhul ongi see, et pilgu heidab ju inimene ise – kuid kord heidetud, hakkab ta elama oma elu. Olgem seepärast tähelepanelikud!!!!
    Aga Päike, pilved, puudlid ja veeaur mind ei eruta, maailmas on ju palju huvitavamat, palju tähtsamat!!! Tegelegem päris asjadega sõbrad ja maailmast saab parem paik!!!! Jätame Päikse ja Kuu, pilved ja puudlid, ja paneme energia pilkudesse!!! Paneme maailma pilkudega vibreerima!!!

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles