Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTOUUDIS! Vihulast lahkunud siseminister Läänemets aitas limonaadimaksuhirmus Limpal Eestist põgeneda?

Hirmunud Limpa ja siseminister Lauri Läänemets Tallinna lennujaamas. (foto: lugeja)
jagamist

Eile õhtul lahkus siseminister Lauri Läänemets ootamatult Vihulas toimunud eelarveläbirääkimistelt. Nüüd on selgunud, et minister aitas tõenäoliselt põgeneda limonaadimaksuhirmus Limpal.

Tõenäoliselt ajendas siseminister Lauri Läänemetsa Limpat aitama eile õhtul Vihulas lauale pandud võimalik limonaadimaks, mis lööks eriti valusalt just Limpat.

Nähti kiirustamas

“Tulid taksoga, muidugi jäid kohe ju ka silma, kes siis ministrit ja Limpat ei tea,” kommenteeris üks samal ajal lennujaamas viibinud reisija, kes palus anonüümsust paar kuud varem Limpaga juhtunud konflikti tõttu.

“Oli aru saada, et neil oli kiire ja Läänemets (siseminister Lauri Läänemets, toim) justkui kiirustas Limpat tagant,” jätkas pealtnägija.

“Mingit lennujärjekorda või turvakontrolli Limpa läbima ei pidanud, minister juhatas ta kohe tagaruumidesse,” märkis ta.

“Mis edasi sai, ma ei tea, kumbagi rohkem ma ei näinud ja vähemalt minu lennul neid ka polnud,” lisas Limpaga hiljuti konfliktis olnud reisija.

Küsisime kommentaari ka siseministeeriumist ja siseminister Lauri Läänemetsalt endalt, kuid kumbki polnud nõus Limpa Eestist põgenemist või sellele kaasaaitamist valmis kommenteerima.

Ka polnud ei ministeerium ega minister valmis kommenteerima seda, mis üldse seob Limpat ja siseminister Läänemetsa omavahel.

Tõenäoliselt ajendas siseminister Lauri Läänemetsa Limpat aitama eile õhtul Vihulas lauale pandud võimalik limonaadimaks, mis lööks eriti valusalt just Limpat.

Lugejakiri.ee meeldib? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika ilmumist!

Kommentaarid (2)

 • Oioi

  16. sept. 2023 - 20:50

  Limpa, kui rõõmurull, kardab, et maksustatakse iga mull.

  Vasta
 • Teadja

  16. sept. 2023 - 21:49

  Läänemets teatas, et põgenemise osas olid Limpal kahtlused, kuigi kõhklusi polnud.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles