Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Gordon Ramsayle ehitatud saunamaja püüdis Tallinna lennujaamast lennata üle lubatud normi vedelikega

Gordon Ramsayle kuuluv saun pääses küll läbi raskuste lennujaama sisse, kuid turvakontrollist ta edasi ei pääsenud.
jagamist

Täna hommikul leidis Tallinna Lennujaamas aset intsident, kus Gordon Ramsayle kuuluv iglusaun jäi lennujaama turvakontrollis vahele üle lubatud normi vedelikukogusega. Kuna saun vedelikke loovutada ei soostunud, teda lennukile ei lubatud.

Lennujaam turvateenistuse sõnul osutas saun kinnipidamisel vastupanu ja praguseks on ta saadetud lennujaama ühte angaari maha rahunema.

Gordon Ramsay sai lõpuks loa paigaldada oma hoovi eestlaste iglusauna

Lugu algas peale möödunud nädalal, kui tippkokk Gordon Ramsay sai pärast lahingut Londoni linnaosavõimudega viimaks loa paigaldada enda luksusliku häärberi hoovi Eesti ettevõtte Iglucraft valmistatud iglusauna.

Saun valmistatigi kibekiirelt ette, lisati juurde kõikvõimalikud saunaelemendid nagu vihad ja õllekülmkapp ning saadeti täna hommikul Viljandimaalt Tallinnasse lennuki peale, et viimane lendaks siit otse Londonisse.

Kõik ei läinud siiski nii nagu plaanitud ja sekeldused algasid juba lennujaama sisenemisel.

Saunamaja probleemid algasid juba lennujaama ees. (foto: mingi tüüp, kes asja pealt nägi ja üldse ei imestanud, et saun iseseisvalt reisib)

Saun liiga suur

„Umbes kella 7.35 paiku üritas nimetatud saun siseneda lennujaama hoonesse, kuid ei mahtunud läbi uste. Juba seal oli saunal ütlemist nii lennujaama hoone ehituskvaliteedi kui turvameeste kohta,“ märkis lennujaama turvameeskonna juht Joel Tamme.

„Pidime ta eskortima lennujaama sisse läbi kaubavärava, kust ta suunati edasi juba turvakontrolli. Just seal põhisekeldused algasidki,“ kommenteeris Tamme.

Saunamaja turvakontrollis.

„Kõigepealt väitis saun meile turvakontrollis, et tal pole kaasas mitte midagi sellist, mida lennukisse kaasa tuua ei tohi. Kui meie kontrollid vastusega rahule ei jäänud ning soovisid kontrollida sauna sisemust, läks saun selle peale eriti leili,“ sõnas turvameeskonna juht.

„Pika pusimise ja vaidlemise peale soostus saun kontrollid siiski leiliruumi, kust leitigi suur veepakk, mis oli triiki täis,“ selgitas Tamme.

Probleeme tekitas pildil olev veepaak, mille sisust polnud saun nõus loobuma.

„Kui püüdsime saunale selgitada, et lennukisse on lubatud ainult kuni 100ml vedelikke, hakkas saun käituma väga agressiivselt meie töötajate suunal ning ütles, et tema mingeid vedelikke ära andma pole nõus.“

„Kuna saun vedelikke loovutama ei soostunud, teda lennukile ei lubatud ning paigutasime ta ühte angaari rahunema,“ lisas turvajuht.

Hea lugeja! Kas lennujaama turvakontroll käitus korrektselt kui saunamaja lennukile ei lubanud või oleks pidanud tal ikka laskma minna? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides.

 

SEOTUD LOOD:

SmartLynx hakkab eestlastele pakkuma puhkusepakette, kus reisijad lennujaamast kaugemale ei jõuagi

Tallinna Lennujaam on hädas kodumaa tolmu jalgelt pühkivate eestlastega

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

1 kommentaar

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles