Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

HAKKAS KIIRE? Ämari lennubaasis valmistutakse Eestis kinnipüütud tulnukate äraviimiseks

Selle pildi tegi aia tagant kohalik elanik Kalju, kes väidab, et Ämarist transporditakse tulnukaid minema.
jagamist

USA-st alguse saanud üritus “Jookseme Area 51-le Tormi!“ on saanud Eesti versiooni. See on omakorda pannud tegutsema siinsed kaitsejõud, kes valmistuvad kibekiirelt Eestis kinnipüütud tulnukate siit äraviimiseks.

Nimelt levib Facebookis üritus “Võtame Ämari õhuseirejaama üle, et sealt päästa tulnukad”, mille kirjeldus on sisuliselt sõna-sõnaline tõlge Area 51 üritusest: “Kui me kõik korraga tormi jookseme ei suuda nad meid peatada, tõestame tulnukate eksistentsi ja päästame nad Ämarist.”

Ämari lennubaas kihab

Kuigi paljud ütlevad, et sarnaselt USA versioonile on tegu ka siin internetinaljaga ning kindlasti ei tasu Ämari lennubaasile tormi joosta, on antud üritus pannud Ämari lennubaasi kihama.

„Elan kohe lennubaasi kõrval ja sellist möllu pole mina varem näinud kui seal viimasel ajal toimunud on,“ kommenteeris Kalju (63), kelle talu asub Ämari lennubaasi külje all.

„Suured transpordilennukid järjest tulevad ja neisse pakitakse mingeid väga veidraid helendavaid pakendeid. Öösiti on näha baasi kohal helendavat valgust, mis ei tundu üldse olevat maiset päritolu,“ kommenteeris Kalju.

„Kuulen karjeid ja kriiskeid, mis ei lase magada!“

Mõlemal Kalju tehtud Ämari lennubaasi pildil on näha tõepoolest mingeid imelikke kujundeid, kuid et pidada neid tulnukateks tundub küll liigne soovmõtlemine.

Kaitsevägi eitab kõike

Lugejakirja toimetus pöördus kommentaariks ka Kaitseväe poole, kes kinnitas, et Ämari lennubaasis ja teistel kaitseväe territooriumitel mingeid tulnukaid pole ning seal on kõrvalistel isikutel viibimine keelatud. Lisati veel, et julgeolek on tagatud igal ajal vaatamata rohkem või vähem tõsisematele üleskutsetele sotsiaalmeedias.

“Kaitseväe territooriumil julgeolekut tagavatel inimestel on õigus takistada ilma loata sissepääsu nõudvaid isikuid ja nad ka territooriumil kinni pidada. Vajadusel kasutatakse täiendavaid vahendeid mälu kus…vajadusel kutsutakse appi ka politsei,” sai õhuväe esindaja sõnasabast kinni.

Küsimusele, et miks on Ämari lennubaas viimasel ajal nii aktiivne, vastas õhuväe esindaja nii: „Baasis valitseb täiesti tavaline ja rutiinne igapäevaelu, kindlasti ei transpordita siit minema ega siia mingeid tulnukaid, see on alusetu kuulujutt,“ sõnas õhuväe esindaja.

„No loomulikult eitavad nad kõike aga mina ju näen oma silmaga, et midagi väga kahtlast seal toimumas on. Ühel hommikul vedeles minu hoovi peal täiesti paljas UFO uurija Igor Volke, kelle seljale oli tätoveeritud suur silt: Rakvere Lihakombinaadi omand. Volke ei mäletanud, kuidas ta sinna sai või kes ta on üldse – kui see pole selge märk kahtlasest tegevusest, siis mina ei tea, mis üldse on,“ rääkis murelik Kalju viimasest suuremast vahejuhtumist.

Hea lugeja! Mida arvad Sina sellest, et Ämari lennubaasis varjatakse tulnukaid ja nüüd püütakse need siit veel ära ka viia? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles