Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Helme: nimetan uue siseministri alles siis, kui on selge, kas Brigitte Susanne Hunt on rase või mitte

EKRE esimes Martin Helme lubab teha kõik, mis tema võimuses, et selgitada välja Hundi võimalik rasedus. (foto: Ken Mürk, BSH Instagram)
jagamist

Rahandusminister ja EKRE esimees Martin Helme ütles täna, et ei nimeta uue siseministri nime enne, kui on lahendatud oluline riikliku tasemega küsimus: kas Brigitte Susanne Hunt on siis rase või mitte?

Nimelt postitatas raadiohääl ja Eesti rahvuslik aare eile Instagrami foto, kus hoiab käes valget raamitud silti, millel tekst: “Sind oodates…” ning juurde on lisatud teemaviide #koroonabeebi. Segane pilt on viinud terve riigi šokki ja segadusesse.

Enne uut siseministrit ei tule

„Mind on süüdistatud viimasel ajal seitsmes surmapatus ja mõnes veel, näiteks selles, et ma ei tegele Eesti elu reaalsete probleemidega – aga vat nüüd tegelengi,“ ütles rahandusminister Helme.

„Ehk siis mina ei ütle uue siseministri nime enne, kui on selge, kas meie rahvuslik aare Brigitte Susanne Hunt on siis rase või mitte,“ märkis Martin Helme.

Krüptiline sõnum Brigitte Susanne Hundilt, mis on pannud terve rahva hinge kinni hoidma. (foto: BSH instagram)

„Mina ju ka ei tea, mida Brigitte selle Instagrami fotoga öelda tahab – kõik justkui viitab sellele, et ta on rase aga samas võib-olla on neiul lihtsalt kõht pikalt kinni olnud,“ vangutab ka Helme Brigitte Susanne Hundi pilti vaadates pead.

„Kinnitan teile, et Eesti Vabariigi helgemate peadega uurijad tegelevad praegu sellele küsimusele lahenduse otsimisega ja me ei puhka enne, kui on täpselt selge, mis toimub,“ lubab minister.

„Ja pärast seda saate siis oma nime ka siseministri kohale,“ lisas ta.

SEOTUD LOOD:

BREAKING NEWS: seltskonnadaam Brigitte Susanne Hunt on pikem kui Martin Helme!

Aasta Enimkannatanud Eestlane 2019 on Brigitte Susanne Hunt

KURI DISKLEIMER: Kas Sa kuradi kurat ei olegi veel Lugejakiri.ee ilmumist toetanud? Kliki siia ja tee see parem käbe ära! Ja Sa ei jälgigi meid veel Facebookis? Parem oleks, kui kohe siia klikiksid ja seda ka teeksid, rsk!

Kommentaarid (3)

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles