Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Jüri Ratast nähti varahommikul tänavanurgal oma sõnu müütamas

Juhusliku mööduja saadetud pilt, kus tõepoolest paistab peal olevat Jüri Ratas riietatuna mutikeseks.
jagamist

Täna varahommikul nähti Tallinna kesklinnas kummalist vaatepilti – Keskerakonna esimees Jüri Ratas seisis ühel tänavnurgal ja tülitas möödujaid. Pealtnägija sõnul lahkus Ratas üsna pea halli värvi Škodaga, mille roolis oli musta kaabuga mees.

Tähelepanelik lugeja saatis meile pildi, kus paistab olevat mutikese kostüümi riietatud Keskerakonna esimees Jüri Ratas, kes seisab tänavanurgal. Lugeja, kes elab sündmuspaigast üle tee, kinnitas meile samuti, et selline vahejuhtum täna varahommikul tõepoolest aset leidis.

Ratas paistis midagi müüvat

„Ärkasin täna hommikul väga vara, sest kuulsin õuest mingit karjumist. Ega see ebatavaline siinkandis pole – hommikuni pidutsejad ikka aegajalt lärmavad tänaval. Aga seekord jäi kõrva nagu keegi tülitaks varajaseid tööleminejaid ja püüaks neile midagi pähe määrida,“ meenutab hommikusi sündmusi naabermajas elav Angeelika.

„Läksin kohe akna peale vaatama, et mis seal toimub. Samal hetkel jäi Ratase juures seisma halli värvi Škoda, mille roolis oli musta kaabuga mees ja kõrval istus keegi kiitsakas kiilakas. Mehed arutasid midagi ägedalt omavahel ja seejärel istus Ratas tagaistmele ning auto sõitis minema,“ kirjeldas juhtunut Angelika.

Just selline hall Škoda korjas täna varahommikul tänavanurgalt peale Jüri Ratase. Pilt ei pruugi olla illustreeriv.

Kas Ratas võis tõesti müüa oma sõnu?

Keskerakond tegi esmaspäeval EKREle ja Isamaale pakkumise koos koalitsiooniläbirääkimisi pidama hakata. Samas oli Keskerakonna esimees Jüri Ratas mullu novembris kinnitanud, et koos konservatiividega nemad valitsusse ei läheks.

„Kui ma ütlesin, et erakond, kes lõikab päid maha, kes ei ole nõus teatud rahvuste või rassidega, see on minu jaoks võimatu nendega ühiselt koostööd teha ja EKRE on tõesti nii öelnud,” sõnas Ratas toona ERRi uudisportaalile.

Kas tõesti müütas Ratas tänavanurgal oma toona antud sõnu?

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles