Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Konservatiivne Suveakadeemia tuleb taas: “Seekord pimestame noori poisse kullasäraga!”

Just see kullasära peakski noortel poistel põlved nõrgaks võtma, loodavad korraldajad.
jagamist

Mitu täiskasvanud meest kutsuvad taaskord noori poisse endaga mitmeks päevaks ühte lossi; sinna saamise tingimuseks on, et noored saadaks endast meestele ka foto. “Seekord pimestame noori poisse kullasäraga!” lubab peakorraldaja ja just annetuste eest kulda ostnud Varro Vooglaid.

Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks ehk mitu täiskasvanud ja väidetavalt heteromeest korraldavad 23.–26. augustil 2022 Laitse lossis Konservatiivse Suveakadeemia, kus seekord jätkatase eelmiste aastate traditsioone ehk üleöö tahetakse noortest poistest mehed teha.

Neljapäevase koolitusprogrammi keskseks teemaks on konservatiivsed ideaalid ehk kuidas ikkagi peaksid mehed otsustama selle üle, mida naised oma kehadega teevad.

Suveakadeemia loengud ja arutelud, mida viivad läbi täiskasvanud mehed ja mida kuulavad eranditult alaealised poisid, käsitlevad konservatiivse maailmavaate aluseid ja keskenduvad mitmetele olulistele teemadele:

-Naise koht on köögis – miks see kuradi eit sellest küll aru ei saa ja kuidas ta sellest aru saama panna?

-Abort – selle üle saavad otsustada ainult mingid paksud vanad pässid, onju?

-Traditsiooniline perekond – see tähendab ju seda, et naisepeksjast isa otsustab kõik, kas pole?

-Lastega üksikema – kuidas neid litse põletada tänaste küttepuude hindade juures?

-Miks vaktsiinide puhul oli meie ainuke nõue, et igaüks otsustab ise, mis ta oma kehaga teeb, aga abordi puhul saavad otsustada ainult mingid pervaritest pässid?

Konservatiivne Akadeemia pole siiski ainult teoreetiline, toimuvad ka mitmed töötoad:

-Raha kerjamise meistriklass ehk kuidas aidata SAPTKile veel rohkem raha kerjata, et tegeleda kõikvõimalike debiilsustega, mis Varrole pähe tulevad?

-Kas üldse oleks võimalik leida naist, kes annaks keppi nii Objektiivi toimetajatele Andri Zeele (kes ise näeb välja nagu suur peenis) või siis Ivan Makarovile (kes näeb välja nagu paks turueit)?

Konservatiivse Akadeemia peakorraldaja Varro Vooglaid ütles, et seekord ei jää nad teise korraldaja Markis Järviga ootama, et noori poisse võlub ainult nende isiklik sära, iseloom ja kohalolek.

“Vaesed Eesti ullikesed, keda meil on seni ära õnnestunud petta ja Poola ning Vene kahtlased allikad on meile annetanud sadu tuhandeid eurosid, millest osa oleme kulutanud kulla ostmise peale,” selgitas Vooglaid.

“Kui kohaletulnud noortel ei võta meie nende ette ilmumine põlvi nõrgaks, nagu eelmistel aastatel, siis on meil nende peibutamiseks olemas veel üks variant – nimelt toome siis välja 10 kilogrammi kulda, mida me ullikeste ja muude kahtlaste Vene ja Poola allikate kaudu annetatud rahadega soetanud oleme,” sõnas Vooglaid.

“See kullasära peaks küll igal noorel poisil mitte ainult põlved nõrgaks võtma, vaid isegi nende nunnud lühikesed püksid jalast lööma,” loodavad Varro Vooglaid ja Markus Järvi.

Konservatiivne Suveakadeemia toimub kristlik-patriootlikus vaimus, lektoriteks on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks juhtkonna liikmed Varro Vooglaid ja Markus Järvi.

Lisaks toimuvad õhtuti külalisloengud (teiste hulgas on külalislektoriks EKRE esimees Martin Helme) ja ka mõned muusikalised etteasted.

Teiste hulgas laulab noortele poistele Tõnis Mägi oma kuulsat laulu “Koit”, kuid muudetus pealkirja ja sõnadega. Uueks laulu pealkirjaks on “Koitus” ja sisu võite juba ise arvata!

SEOTUD LOOD:

VIDEO | Varro Vooglaiu esmanägemine võttis noormeestel põlvist nõrgaks

OHHOO! Tänu kolme täiskasvanud mehe ühisele pingutusele said 27 poissi üleöö meesteks

Kliki SIIA ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (3)

 • l

  3. juuli 2022 - 17:54

  Et see Vooglaid juba ennast ära pole tüüdanud?

  Vasta
 • Agent

  3. juuli 2022 - 19:57

  Vooglaid koos kullaga pimestab neid nii täielikult, et teeb kohe päris pimedaks.

  Vasta
 • Oioi

  3. juuli 2022 - 20:16

  Kas vene häkkeritest lollipüüdjate mõju avaldub seekord Vooglaiu kullahimus?

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles