Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Kontori hipster kinnitab kõigile: see töö on mulle ainult vahepeatus

jagamist

Juba kaheksandat aastat samas disainibüroos töötav nooremdisainer Karl-Kevin Kask on kindel, et kohe-kohe tuleb tema suur läbimurre ja ta saab oma mõttetud töökaaslased igaveseks kukele saata.

„Ega ma kaua seda asja siin enam ei tee kah, mul on ideid ikka tohutu kogus sahtlis ja kogu aeg susiseb midagi. Peab oma asja ajama, sest no siin ei toimu ju mul mingit arengut kui oled teistest ikka nii peajagu üle,“ sõnas Karl-Kevin kontoris ringi vaadates.

Mis täpsemalt Karl-Kevinil susisemas siis on?

„No mul on siin paar äpimõtet ja paar kodulehekülge saavad ka kohe-kohe valmis. Need on jah olnud siin töös juba vist 6 aastat aga nagu öeldakse – tark ei torma ja kaua tehtud kaunikene, hehehhee, onju?“ rääkis disainer Kask, vaevunähtav pisar silmis helkimas.

Vastates küsimusele, miks Karl-Kevin pole disainibüroos karjääri teinud, jääb ta napisõnaliseks. „No teate ju ise ka, noorena EKA esimeselt kursalt tulin otse siia ja kohe sain aru, et kauaks siia ma ei jää. Ei olnud mingit pointi endast 100% anda siin kui ma teadsin kohe, et teen oma firma,“ selgitab Kask.

„No see on nii mõttetu ajakulu ja bürokraatia täna, et ma ei teagi, kas on üldse mõtet vaeva näha ja riigile jõhkralt pappi plekkida,“ vastas Karl-Kristjan küsimusele, et miks ta oma ettevõtet veel teinud pole 8 aasta jooksul.

Mida soovitab Karl-Kevin teistele?

„Mul on elus mitmeid motosid, mida ma järgin igapäevaselt. Näiteks on mul nende plakatid kodus ja töö juures arvutil post-itid. Minu lemmikud on näiteks: kuulake alati oma südame häält ja te ei eksi kunagi. Või: ärge mitte kunagi matke oma tõelisi unistusi ja jätkake ikka nende poole püüdlemist – never give up, noh,“ selgitas ta.

„Igapäevases töös jälgin ma kõige rohkem seda ütlust – ainult surnud kalad lähevad vooluga kaasa. See on tõeline inspiratsioonipomm!“ lisas Kask intervjuu lõpetuseks.

1 kommentaar

  • Joorikas

    15. okt. 2019 - 05:15

    Oot aga kas see viiendas lõigus mainitet Karl-Kristjan on ka hipsta? Tema taust on kuidagi avamata jäänud.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles