Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Urmas Klaas vabandab: “Tartus lihtsalt pole peale stripiklubide muid probleeme, et erakonna jamadelt tähelepanu kõrvale juhtida!”

Urmas Klaas vabandab - Tartu linn on valmis ja seal mingeid jamasid ei esine.
jagamist

Tartu linnapea reformierakondlane Urmas Klaas vabandab Kaja Kallase ja Reformierakonna ees, et tema piirkond pole suutnud tõsta esile piisavalt suurt probleemi, mis viiks erakonna jamadelt tähelepanu kõrvale.

Urmas Klaasi sõnul kulus linnavalitsuses isegi selle probleemi leidmiseks pikki töötunde ja vähemalt kaheksa spetsiaalselt selleks loodud töökomisjoni.

Käsk tuli ülevalt

“Ainuke jama hetkel ongi selles, et meil polegi ühtegi jama,” kommenteeris Tartu linnapea ja Reformierakonna Tartu piirkonna juht Urmas Klaas.

“Kui erakonna ladvikust tuli eelmisel nädalal käsulaud leida kiiresti hunnik probleeme, mis võiksid meedias tähelepanu peaministrilt ja erakonna kehvalt reitingult ära viia, siis hakkasime me kohe loomulikult tööle, kuid süda aimas halba,” meenutab Klaas.

Klaasi sõnul lasi ta moodustada koheselt kaheksa erinevat töökomisjoni leidmaks piisavalt suuri probleeme, mis võiksid ka üleriigilise meedia tähelepanu saavutada.

“Pikad töötunnid, tohutud arutelud ja vaidlemised, no kurat, isegi linnavalitsuse koristajalt Tanjalt küsisin, et mis talle hetkel Tartus kõige rohkem muret teeb – täielik nulliring.”

“Hakkasime juba lootust kaotama, aga siis pärast ühte paaritunnist lõunapausi naasis üks linnavalitsuse töötaja kontorisse ja kurtis, et ühes Tartu vanalinna stripikas olevat õlle hinda tõstetud – heureka!” selgitas Klaas.

“Hakkasime siis kollektiivselt asja uurima – tellisime paar bussi ja sõitsime kõik linna stripikad läbi ja tõepoolest – õlle hind oli tõusnud! Olimegi leidnud oma n-ö patuoina,” märkis Klaas.

“Edasi läks juba lihtsalt – kuna õlle hind pole ju inflatsiooni tingimustes just eriline uudis, siis jäi meile silma, et need stripiklubide autod ju reostavad linnapilti ja selle info me siis ka erakonna peakontorisse edastasime.”

“Sealt tuli roheline tuli ja käsk asi ikka väga suureks puhuda, et ikka oleks asi noh,” ütles linnapea.

“Igatahes – üleriigilisse meediasse see jõudis, paariks minutiks see rahva tähelepanu erakonna reitingult ja peaministrilt tõmbas ja rohkemaks me kahjuks tõesti siin heade mõtete linnas Tartus võimelised pole,” sõnas Klaas.

“Ma vabandan erakonna ja peaministri ees, et olen neid alt vedanud,” märkis Tartu linnapea reformierakondlane Urmas Klaas.

Küsimusele, et kust siis tuli teemale juurde mõte, et Tartu tahab riigilt erootikateenuste reklaami keelustamist, vastas Klaas nii: “Ah see, no see poogiti erakonna peakontorist juurde, et oleks ikka suurem mõõtkava ja üleriiklik teema noh. Meie ise tahame ikka ka edaspidi lõunapauside ajal stripikas rahulikult õlut joomas käia,” lisas Klaas.

Lugejakiri.ee meeldib? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika ilmumist!

Kommentaarid (3)

 • Oioi

  14. nov. 2023 - 11:39

  Lisaks õlle hinnale võiks keegi Isamaast Reformi erakonda astuda ja olekski jutte nädalaks. 🤩

  Vasta
 • Jutumoor

  14. nov. 2023 - 12:08

  Räägitakse ju, et kõige suurem häda on häda mõistuse pärast aga see vist ei tõmbaks piisavalt tähelepanu. 😁

  Vasta
 • Lolita

  14. nov. 2023 - 12:46

  Tartus oleks probleem, kui suudlevad tudengid enam ei suudleks. 💋

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles