Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Koroonavaktsiini esmajärjekorda lisati rahvuslik aare Brigitte Susanne Hunt

Vaktsiini jagatakse ainult kõige olulisematele inimestele Eestis.
jagamist

Sotsiaalministeerium täpsustas täna riiklikul tasandil olulised inimesed, kes eelisjärjekorras koroonavaktsiini saavad. Lisaks tervishoiutöötajatele, eakatele ja riskigruppides olevatele inimestele võimaldatakse esimesel võimalusel saada Eestisse saabunud Pfizeri vaktsiini ka Eesti rahvuslikul aardel Brigitte Susanne Hundil.

Läbirääkimised käivad, et laiendada eelisjärjekorda ka Instagrami-suunamudijatele ja tiktokeritele, kes Eesti majandusele olulised on.

„Tähtis on, et tavapärane elu riigis jätkuks,” sõnas sotsiaalminister Tanel Kiik, kelle sõnul tuli soovitus sellele laiendusele teadusnõukojalt.

Strateegiliselt tähtsad isikud

Sotsiaalministeeriumi sõnul edastas teadusnõukoda 27. detsembril, pärast Pfizeri vaktsiini Eestisse saabumist, valitsusele nimekirja strateegiliselt tähtsatest inimestest, kellele oleks riigi normaalseks toimimiseks hädavajalik vaktsiin esimesel võimalusel ära teha.

Üheks nendeks on ka Eesti seksikaim naine ja rahvuslik aare Brigitte Susanne Hunt.

„Eesti valitsus on lähedalt jälginud Brigitte Susanne Hundi tegemisi ja tema mõju meie kõige julgeolekule on väga suur. #koroonabeebi oli selle aasta olulisim märksõna ja Riina Solman on juba koostöös preili Hundiga ette valmistamas sellenimelist kampaaniat,” tutvustas Tanel Kiik ministeeriumi plaane.

Vaktsineerimine toimub otseülekandena, veel pole selgunud, kas ERRis või Instagram live-is.

„Probleem on praegu selles, et Brigitte Susanne Hundi konto on privaatne ja me ei saa olla kindlad, et live jõuaks kõigi sihtgruppideni, kuid läbirääkimised käivad,“ on Kiik lootusrikas.

Lisaks on vaktsiin oluline, et Brigitte Susanne Hunt saaks ikkagi ilma tõrgeteta 2021. aastal välja anda oma kauaoodatud elulooraamatu. „Viimati ootasime Jüriga üht raamatut sellise elevusega kui Edgar Savisaar oma „Peaministrit” kirjutas,” ütles Tanel Kiik.

Influentserid järgmisena

Sotsiaalministri sõnul on käimas ka läbirääkimised, et laiendada eelisjärjekorda ka Instagrami-suunamudijatele ja tiktokeritele, kes Eesti ühiskonnale niivõrd olulised on ja lisaväärtust loovad.

„Pandeemia ajal on väga oluline, et inimesed teaksid, kust saab parimat hummust ja milline on järgmine kõige kuumem meditatsioonipaik. Suunamudijad on sel koroona-ajal kirikute kõrval kõige haavatavam sektor ja võiks öelda, et Eesti majandus seisabki nende mõnelt sponsorilt saadud sprei-päevitunud õlgadel,“ kommenteeris Kiik.

„Seepärast olemegi välja käinud ettepaneku lisada ka kõik vähemalt 500 jälgijaga Instagrami ja TikToki isiksused vaktsiini eelisjärjekorda,” lisas Kiik.

Kiige sõnul on Brigitte Susanne Hunt juba praegu oodatud oma perearsti kabinetti, kus vaktsiin teda ootamas on. Influentseritele võimaldatakse vaktsiini tõenäoliselt juba järgmistest saadetistest, tavasurelikud võivad valitsuse hinnangul saada vaktsineeritud millalgi järgmise aasta suvel.

Sotsiaalministeeriumi uue vaktsineerimisplaaniga käis tutvumas reporter Holger-Hendrik Hang.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommentaarid (8)

 • Kapten Schults

  29. dets. 2020 - 12:37

  Sedakorda ka üks tõsisem kommentaar.
  Olen Delfis mitmeid kordi püüdnud teemal sõna võtta, aga vist igaks juhuks mind löögile ei lasta. Siin on aga suurepärane võimalus!
  Alustaksin Kersnaga.
  Nimelt keetis ta hiljaaegu suurepärase supi kokku oma kolmeosalise saate näol!
  Olen ise mõnikord temasse pehmelt öeldes ettevaatusega suhtunud, aga kuna kõigile on selge, et aeg läheb ja teda jääb järjest vähemaks, siis ütlen, et mulle saated meeldisid. Mis sest, et oli kiiksuga tehtud, aga minu jaoks ongi ta tegija siiski. Näiteks ka Kadrioru saade oli hea. Ja vene aeg oli ta samuti hea! Mina küll ei oleks kuidagi keelanud tal sellist kokkuvõtet elust teha.
  Isegi ta naine tundus mulle kaunis, ja Kersna enda näpunäidete järgi kindlasti oli ka lähivaates palju valgust tema näos täheldada. Päris kindlasti on nad üheskoos ühtteist üle elanud, selles ei peaks olema kellelgi kahtlustki.
  Aga nagu nimetatud ilus inimene läheb riigikogu istungile sõna võtma, siis on ta minu jaoks küll üks “paganama nõid”. Ehk annab andeks?
  Ja lõpetuseks.
  Kui Vahur Kersna otsustas oma (ikkagi) elutööst ise rääkida, siis alles hiljaaegu teatas eelpooltoodud Brigitte Susanne Hunt, et võtab raadiotööst vaheaja, et hakata raamatut kirjutama…………
  Eks ole mu keelatud kommentaar ju täitsa kukimuki selle kõrval, et teised peavad vajalikuks ilmutada terveid raamatuid?

  Vasta
 • Mittegi

  29. dets. 2020 - 16:42

  Just vaatasin sinu laul on lauldud võiks ngu hart 6 olla

  Vasta
 • Eugen

  30. dets. 2020 - 12:48

  Kuhu me küll jõudnud oleme., kui eesti rahvuslik aare on BSH? Kes siis on Ita Ever, Andres Merits, Arkadi Popov jne? Eesti pühad graalid? Kuulake igal tööpäeval 15:00 -18:00 Sky Plusi ja vaadake, kaua kkannatate seda “mina, mina, mina…” Pole elus ühtegi kommentaari kirjutanud, kuid see artikkel on ikka tõeline tase. Ma saan aru, et kui BSH laseb ennast lives vaktsineerida, on tal tõenäoliselt palju järgijaid, mis on ju iseenesest hea, kuid rahvuslik aare? Kummastav!!!

  Vasta
   • mogen

    17. mai 2021 - 19:57

    Kuidas seda kommentaari laikida saab?

 • Vaat aga vaat

  30. dets. 2020 - 22:43

  Ilus aga loll kui vaktdineeridrs oma tervise ohtu seab ja ei uuri kui õudseid tagajärgi võib sel vaktsiinid olla mida juba päris öövadtsv lugeda kellel tekkinud. Vaktsiini tootjad kavalad ka et eelisjärjekorras ikka kuulsused siis ülejäänud lähevad kergemalt liimile! Tehke aga tehke kuid ärge tulge kurtma kui pool nägu halvatud, ratastooli satute või surnud olete.!

  Vasta
  • Susi

   30. dets. 2020 - 22:47

   Nii on aga ei ole mõtete ega saa ise midagi teha kes on otsustanud uskuda, et püha vaktsiin tuli päästma. Kurb aga igaüks peab ise oma tervisest hoolima, sest kurta pole pärast kellegile kui pead endale tõdema, et olid loll.

   Vasta
 • Aivo

  31. dets. 2020 - 13:47

  Siin pole midagi imestada, Susi on lambakasvatajate meelehärmist hoolimata Eesti rahvusloom.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles