Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Kurioosum: avariis viga saanu murdis pärast haiglast välja saamist oma keele

jagamist

Tartu kohalik elanik Andrus (37) elas läbi veidra ja enneolematu topeltõnnetuse. Pärast autoavariid kirjutati mees haiglast välja ning kui ta läks juhtumit kindlustusse lahendama, juhtus seal midagi ootamatut.

„Autoavarii toimus nii nagu need ikka toimuvad, see teine auto sõitis punasega ristmikule, mida mina olin just ületamas ja nii ta mulle sisse sõitiski. Murdsin rangluu, käeluu ning mul oli peapõrutus ja väiksemaid vigastusi veel,“ rääkis Andrus Lugejakirjale. „Aga miski ei valmistanud mind ette selleks, mis tuli pärast haiglat.“

Nimelt kirjutati Andrus haiglast välja paar päeva peale õnnetust ning ta hakkas ajama asju kindlustusega.

„Ega mina ka ei teadnud, mis kindlustuse ma täpselt ostnud olin ja otsisin paberid välja ja läksin kontorisse. Kohale jõudes küsis sekretär, et ma ütleksin talle, et mis liikluskindlustus mul täpsemalt on. Et ta tahab teada, kas olen ikka õiges kohas,“ arvas Andrus.

„No ja siis ma võtsingi need paberid välja ja hakkasin uurima, et mis kindlustuse ma täpsemalt ostnud olingi. Üritasin korduvalt hääldada seda Gjen…Gen…Gensi…ptüi…no ja siis ma murdsingi keele seal seda nime hääldada üritades,“ on mees silmnähtavalt õnnetu.

Kindlustusest viidi Andrus uuesti otse haiglasse, kus ta pidi seekord nädalapäevad veetma. „Siiamaani on valus kõike seda meenutada.“

Head Lugejakirja lugejad – palun lugege siitmaalt edasi ainult omal vastutusel! Kindlustuse nimi, mida välja hääldades tartlane Andrus oma keele õnnetult murdis, oli Gjensidige.

Antud juhtum võib olla Eestis ainukordne, kuid sarnane asi leidis aset möödunud aastal Rootsis, kus Türgist pärit turist üritas hääldada temast tänaval möödunud Rootsi superauto Koenigsegg nime. Mees murdis seda tehes keele, lõualuu ja kaotas neli hammast.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles