Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Linnapea Taavi Aas: lõpuks ometi tuli maha lumi, mille koristamisega linn hakkama saab

Taavi Aas ja kommunaalametnikud jälgisid terve öö murelikult, kuidas linn kattus lumevaibaga. (foto: Ave Säriaeg)
jagamist

Tallinna linnapea Taavi Aas annab linnaelanikele teada, et muretsemiseks pole põhjust – lõpuks ometi sadas maha lumi, mille koristamine on linnale jõukohane.

„No super ju, jõudsin ikka ära oodata selle lume, millega me hakkama ka saame. Nüüd on hea linnapea ametist ministriks minna selle positiivse noodiga,“ märkis Taavi Aas täna varahommikul.

Kõik pole siiski nii roosiline kui paistab

„Loomulikult oleme me rahul, et lund nii vähe..see tähendab nii mõistlikus koguses alla öösel sadas. Ma hommikul suhtlesin meie kommunaalspetsialistidega ja nemad lubasid mulle, et vot selle lume saame küll koristatud nagu nipsti,“ kinnitas Aas.

„Aga nagu alati pole head ilma halvata. Praegu on meie masinad üle linna töös ja korjavad lund kokku aga see on võidujooks kevadega – kumb jõuab enne lume ära koristada  – kas meie tublid mehed ja masinad või kevad,“ juhtis Aas tähelepanu tõrvatilgale meepotis.

Tallinna linnavalitsuse ametnikud on täies koosseisus täna õues, et võidelda viimase lumega ning pakkuda Aasale võimalust lahkuda linnapea ametist nagu tõeline kommunaalkangelane ta on.

Aas soovib ministriametit alustada puhtalt lehelt

„Mina olen andnud selge käsu – tahan linnapea ametist lahkuda nii, et jääksin inimestele igavesti meelde kui see mees, kes päevaga linna lumest puhtaks tegi. Isegi talvel ei pannud me välja niipalju masinaid ja mehi kui täna,“ tõi Aas välja.

„Kuna linnavalitsuses praegu keegi niikuinii mingit tööd ei tee ja tähistavad minu äraminekut, siis saatsin kõik ametnikud ka labidatega lund rookima. Usun siiralt, et homseks-ülehomseks on linn puhas!“ lubas linnapea täna.

SEOTUD LOOD: 

Tallinna linn lõpetab ajutiselt hommikused ühispalvused

Pisut äärmuslik? Tallinna linnavalitsus kutsus lumega võitlemiseks appi mustad jõud

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles