Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

LÕUNA-EESTI ŠOKIS: Võrus osteti esimene sedaankerega auto

Politsei leidis sedaankerega auto ühe eramaja eest Võrus. Omanik on kinni peetud. (foto: Võru kriminaalpolitsei)
jagamist

Täna pärastlõunal teavitati Võru politseid sellest, et keegi olevat soetanud endale auto, mis polegi universaalkerega nagu kõik teised, vaid sedaankerega. Uudis on viinud šoki äärele mitte ainult Võru linna, vaid terve Lõuna-Eesti.

Politsei on Võru esimese sedaankerega auto ostu fakti kinnitanud ning algatatud on kriminaaluurimine.

Laual on eriolukorra väljakuulutamine

„Jah, see häiriv info on juba ka meieni jõudnud,“ kinnitas Võru linnapea Anti Allas.

„Kuid ausaltöelda on hetkel veel seda infot väga raske seedida, ma ei kujuta ette, kes midagi taolist teeks. Oleme kokku kutsunud ka linnavalitsuse kriisikoosolek, peale mida oskan ehk midagi täpsemat öelda,“ sõnas linnapea.

„Hetkel saan öselda ainult seda, et kindlasti teeme politseiga igakülgset koostööd, et antud juhtumi tagamaad välja selgitada ning linnas ja tegelikult terves maakonnas rahu taastada,“ märkis linnapea.

„Jah, eriolukorra väljakuulutamine on laual,“ lisas ta.

Politsei palub abi naabermaakondadest

„Täna pärastlõunal kell 12.37 sai Võru politsei kõne tundmatult helistajalt, kes väitis, et tema naaber olevat soetanud endale sedaankerega Volkswagen Passati,“ kinnitas juhtunut ka Võru politsei kriminaaljälitusgrupi juht Anton Kask.

„Arvasime esialgu, et tegemist on kellegi eriti lolli naljaga aga helistaja väitis järjekindlalt, et taoline auto naabri maja ees seisab. Loomulikult saatsime koheselt välja väidet kontrollima mitu patrulli, jälitusgrupi ning kohtuekspertiisi eksperdi,“ kommenteeris kriminaalpolitseinik Kask.

„Kahetsusega peame teatama, et helistaja väide vastas tõele ning Võru esimene sedaankerega auto tõepoolest meile helistanud kodaniku naabri poolt soetatud oli. Hetkel käivad toimingud sündmuskohal ning auto soetanud Võru linna elanik Tarmo P. on ka kõigi asjaolude väljaselgitamiseks kinni peetud.“

„Kuna me pole kunagi varem pidanud millegi nii räigega tegelema, siis oleme hetkel palunud abi ka naabermaakondade politseijaoskondadelt, et nad saadaksid oma eksperdid juhtunut lahti harutama,“ sõnas Võru kriminaalpolitsei esindaja.

Naabermaakonnad hetkel veel puhtad

Vastates küsimusele, et mis saab nüüd edasi nii Võru esimesest sedaankerega autost ja selle omanikust, jäi kriminaaluurija Kask napisõnaliseks:

„Kõike näitab uurimine, hetkel on meil teooria, et kodaniku vaimne tervis ei pruugi olla korras ning ta võis auto soetada mingis suuremat sorti meeltesegaduses,“ lisas ta.

Politsei andmetel on Võrus juhtunu hetkel veel ainuke ning ei Valgamaalt ega Põlvamaalt pole tulnud mingeid teateid ühegi sedaankerega auto ostust.

SEOTUD LOOD:

Võru mees kaebab Eesti Energia kohtusse: olin elektrikatkestuse ajal sunnitud oma naisega suhtlema

Võru kino Kannel lõpetab järgmisel aastal Beethoven 2 näitamise

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles