Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Lugejakirja toimetusega liitus püstolreporter Külliki Kiire

Shares
Külliki Kiire on pildil paremal, suits käes ja barett peas

Lugejakirja toimetuse read tihenevad – meiega on liitunud endine Soome ajakirjanduse lipulaeva Iltalehti reporter Külliki Kiire, kellel sai villand sealsest sündmustevaesest elust ja pidevast lagritsakummardamisest.

„Jah, võtsin Lugejakirja toimetusega ühendust, ütlesin, et olen see ja too, olen teinud seda ja toda, saatsin neile toimetusse suure pappkastiga oma ajakirjanduse auhinnad ja medalid. Soomes oli elu igav juba aastaid ja nii otsustasingi, et soovin liikuda Soome ajakirjanduse lipulaeva juurest Eesti ajakirjanduse lipulaeva juurde,“ sõnas Kiire.

„Siin toimub asju, siin lihtsalt toimub väga palju asju ja ma tahan kõiki neid olulisi teemasid ka kajastada. Eestlane väärib seda, et temani jõuaksid kõige olulisemad sündmused kiiresti ning lihtsalt lahti seletatuna,“ selgitas Külliki Kiire põhjust, miks ta Lugejakirja toimetusega liituda soovis.

„Hakkan palju ringi liikuma mööda Eestimaad ja otsima üles neid teemasid, mis puudutavad eestlasi. Kindlasti saate lugeda minu sulest kohalikke uudiseid aga tähelepanuta ei jää ka pealinnas toimuv,“ kinnitas Kiire.

„Kui te kuulete öösel kell kolm koputust oma talu aknale, siis pole vaja karta, see pole pätt, poliitik ega mustlane, see olen mina, Lugejakirja püstolreporter Külliki Kiire tegemas järjekordset olulist lugu. Ärge siis kartke, tehke julgelt oma uks mulle lahti, andke mulle klaas piima ja kogu info, mida ma vajan ja ma liigun looga edasi,“ selgitas Kiire oma tulevasi töövõtteid.

Soovime Küllikile libedat sulge ja kerget jalga lugude leidmisel ja nende äärmiselt professionaalsel tasemel kajastamisel!

Külliki Kiire esimene püstolreportaažh ilmub Lugejakirjas juba täna!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem @skunk.ee

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline on Sinu uusaastalubadus?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

REKLAAM

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles