Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

MES-i nõukogu liige Mart Järvik: tõenäoliselt jõuame dokumendid hävitada enne KAPO tulekut

MESi juhatuse liikme Mart Järviku sõnul on tal piisavalt aega, et sõpradele antud laenude asitõendid hävitada. (foto: MESi erakogu)
jagamist

Maaelu Edendamise Sihtasutuse (MES) nõukogu liige Mart Järvik andis tänase Kredexi läbiotsimise uudise valguses teada, et nemad jõuavad tõenäoliselt kõik dokumendid enne Kapo külaskäiku hävitada.

Juba eelmise aasta lõpus levis info, et Maaelu Edendamise Sihtasutus andis miljoneid eurosid riiki petnud kelmidele, kaasa arvatud Mart Järviku tuttavatele.

Jõuavad hävitada

MESi nõukogu liige Mart Järvik ise aga on positiivne ning usub, et suudab kõik asitõendid hävitada enne uurimisorganite läbiotsimist.

„Oleme hetkel küll alles poole peal aga olen kindel, et jõuame kõik asitõendid ilusti hävitada,“ vastas ta täna, kui uurisime, et kas Kapo külaskäiku on ka MESi oodata ja kas on karta ka midagi valgustkartvat.

Töö käib. (foto: erakogu)

„Me pole amatöörid ja see pole meie esimene rodeo – kui mind määrati MESi nõukokku, siis minu esimene ettepanek oli osta võimsad paberipurustajad, et vajadusel kõik olulised asitõendid hävitada,“ selgitas Järvik.

„Täna on see päev kätte jõudnud ja oleme nii kõigi töötajate kui ka nõukogu täie koosseisuga abis, et hävitada kõik need minu või partei sõpradele antud kahtlaste rahade dokumentatsioon,“ märkis ta.

„Kui Kapo täna siia ei jõua, on asi korras ja purgis,“ lisas Järvik.

Järviku sõnul pani ta tegutsema tänane uudis sellest, et Kapo otsib läbi Kredexi kontorist seoses kahtlase laenuga Porto Francole.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siiaja pane õlg alla!

Kommentaarid (2)

 • Kapten Schults

  12. jaan. 2021 - 17:48

  Kas kõik dokumendid tuleks hävitada? Teinekord saab neist ka ju midagi väärtuslikku kokku panna. Nii näiteks on tulnud ettepanek avaldada raamatuna kõik opositsioonierakondade 10000 küsimust seoses planeeritava abielureferendumiga. Ärgem hävitagem meie oma ajalugu!
  Mis peamine, nalja saaks nabani ja see oleks väga vajalik riigipoolne toetus pandeemiastressis vaevlevale kodanikkonnale,
  Toimuks ka raamatu esitlus nagu kord ja kohus ette näeb, ning kõik kohaletulnud saaksid teose koos Kaja Kallase, Lauri Läänemetsa ja Indrek Saare allkirjadega. Kõige otsitumaks allkirjaks oleks kindlasti aga meie legendaarse kindrali Tanki Antsu oma.

  Vasta
 • Alma

  13. jaan. 2021 - 01:51

  Kui mingeid tõrkeid tekib, võib alati Martini appi kutsuda. Tal on dokumentide kaotamisega juba kogemusi.. juhul kui KaPo osutub rahulolematuks, saab alati oma naised panna ÜKT tunde tegema. Milleks muidu võidelda abielu eest nii, et ninast veri väljas..

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles