Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nunnumeeter kildudeks! Õismäel nähti oravat

Äärmiselt fotogeeniline Õismäe orav
jagamist

Täna hommikupoolikul märkasid tähelepanelikud Õismäe tee 146 maja elanikud, et nende maja ees oleva puu otsa on ilmunud orav. Oravat märgati samas kandis veel hiljemgi.

Kõige esimesena märkas oravat Õismäe tee 146 esimese korruse elanik Harald Fuchs (73), kes põrkas kokku loomakesega sel hetkel kui viimane maiustas rõdu äärel. Haraldi sõnul ei käitunud orav kuidagi ebaoravalikult ega ei märganud ta ka midagi kahtlast loomakese juures.

Edasi liikus orav Haraldi juures jooksuga Väike-Õismäe tiigi ja pargi poole, kus ta sattus kokku seal jalutanud 6 lapse ema Tiiuga (45). Tiiu sõnul oli orav temani jõudes juba märgatavalt kaalukam kui ta oli Haraldi juures olnud.

“Mulle tundus, et ka tema karvkate võis olla pruunim kui see oli Haraldi juures kui kindel ma pole,” märkis Tiiu.

Edasi liikus oravake suurte hüpetega tiigist eemale ja osade pealtnägijate sõnul võis ta võtta suuna Järveotsa Gümnaasiumi peale. Kuid üks on täiesti kindel – oravat nähti taas lõuna paiku ja seekord Õismäe Maxima lähedal puu otsas, kus ta oli end mugavalt sättinud linnupuuri istuma.

Tunnistajate sõnul paistis orav seekord olevat jälle pisut teist värvi ja kuju aga taaskord ei julgenud ükski pealtnägijatest kätt Piiblile panna ja sealsamas vanduda vastupidist.

Rohkem pole oravat Õismäe kandis täna nähtud.

1 kommentaar

  • holt

    8. nov. 2018 - 13:12

    Väga hea lugu, väga oluline uudis :P. Ma saan sellest “uudisest” nii aru, et tegu paroodiaga neist “uudistest”, mida delfbiilikud, hambad ristis, iga päev mittemillestki kokku kirjutavad 😛

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles