Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

NÜÜD KINDEL: jaanuarist saati rõdul vedelev kuusk jääb veel ühtedeks jõuludeks

Vasakul kuusk 6.jaanuaril ehk päeval kui Hannes ta sinna pani. Paremal on kuusk täna - haljas nagu esimesel päevalgi.
jagamist

Õisemäe kohalik elanik Hannes (35) andis täna oma perekonnale ja sõpradele teada, et andis lõpuks alla ja jaanuarist saati tema Õismäe korteri rõdul vedelev kuusk jääb veel ühtedeks jõuludeks.

Kaks kuud kestnud passiivagressiivsed läbirääkimised on lõpuks ometi läbi – tulemused ei rahulda küll kumbagi osapoolt aga vähemalt on nüüd mõneks ajaks rahu majas.

Kõik algas 6.jaanuaril kolmekuningapäeval

„Tõin kuuse tuppa vist detsembri keskel kui õigesti mäletan. Ehtisin ta ära ja tuppa jäi ta kuni jaanuari alguseni. Siis käskis külla tulnud ema kuuse välja viia. Ma siis võtsin ehted küljest ja paigutasin kuuse ajutiselt rõdule, eesmärgiga see sealt koheselt muidugi edasi transportida,“ meenutab Hannes.

„Iga kord kui ema mul külas käis, meenutas ta mulle ka kuuse väljaviimist. Vannun käsi südamel, et iga kord sai see koheselt ette ka võetud. Aga loomulikult ilmnesid kohe erinevad probleemid – kord oli ilm liiga külm ja siis sai läbi see kuuskede kogumise aktsioon. Peale seda oli juba kohatu see kuusk lihtsalt prügikasti kõrvale seisma viia,“ märkis Hannes.

Leppimine olukorraga

Kuna kuusk ei olnud kaks kuud seda nägu, et ta liiguks kuhugi ja korteri peremees Hannes, kes kuuse sinna pani, leppis lõpuks faktiga, et lihtsam on jätta kuusk ootama uusi jõule kui seda nüüd välja viima hakata.

„Kohe on ju juba jaanipäev ja sealt on jõulud juba kiviga visata – kuhu ma enam selle kuuse viin nii hilja?“

Kuuse ümber käib juba vilgas kinnisvaraarendus

Täna hommikul, kui Hannes kirjutas kõigile oma sõpradele ja tuttavatele, et kuusk ikkagi ei lähe tema korterist kuhugi ja jääb jõuludeni, hakkas info kiiresti levima.

Kuldnokk kinnisvara inspekteerimas.

„Minu sotsiaalmeedia postitus sai vist ainult pool tundi üleval olla kui juba oli platsis kuldnokk, kes käis pinda üle uurimas. Vaadates seda, kuidas ta puud inspekteeris ja tuuseldas, jäi mulle küll mulje, et ta hakkab siin kohe-kohe kinnisvaraarendusega tegelema,“ rääkis Hannes.

Kauaks kuusk majja jääb?

Küsimusele, et mis saab kuusest peale järgmisi jõule, vastas Hannes napilt: „No kui tal on siis ka veel okkad küljes ja värv roheline nagu praegu, siis ma ei näe mingit erilist põhjust, miks ta ei võiks kolmandaks aastakski jääda,“ märkis mees.

Hannese ema, kes külastab poega kord nädalas, andis meile ainult lühikese kommentaari:

„Naist on minu sellele minu ludrile ruttu vaja, mitte mingi kuusega jandamist!“

SEOTUD LOOD: Üllatav asjade käik: mees pani lõpuks ometi riiuli seina

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles