Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

OTSEBLOGI | Lugejakirja toimetus on täies koosseisus EMOs

EMO, meie uus lemmik ajaveetmiskoht!
jagamist

Lugejakirja toimetus viibib hetkel täies koosseisus EMOs. Toome siinsed sündmused teieni  otse. Uudis täienes enne pidevalt! Nüüd enam mitte.

Mis siis seni juhtunud on?

12.10: Kui meie toimetus EMOsse jõudis, mängis suurest telekast “Nukitsamees”. Kuskil seal lõpu poole. Ootesaalis istus siis kuskil 15 inimest, osad hauale lähemal kui teised. Verd ega lahtisi luumurde siiski kuskilt ei paistnud.

12.15: Vaevalt saime järjekorra numbri võtta kui hakkas pihta. Sisse marssis mootorratturikostüümis mees ja talutas käekõrval naist, kes hoidis oma kätt peidus. Mees oli nii ähmi täis, et ootas ilmselt kohe opisaali siin ooteruumis. Vana sahmis ringi ja nõudis koheselt vastuvõtmist. Registratuuri tädid reageerisidki lõpuks härra ponnistustele ja keegi tuli kätt üle vaatama. Ja saigi järjekorras ette, kuigi midagi hullu ei paistnud.

12.17. Sisse marssis Eesti mees koos kopsaka mustanahalise prouaga. Võtsid järjekorranumbri ja istusid maha. Ega neist polekski mõtet midagi rääkida kui nendega ei läheks teema edasi.

12.20: Sisse roomasid kaks vanurit, mees ja naine. Naine tundus äärmiselt pahur juba uksel. Patsiendiks oli siiski mees. Naine võttis järjekorranumbri ja tulid istumisalasse. Istumisalas oli tol hetkel 75% vabu kohti aga vene keelt röökiv vanaproua otsustas, et ta tahab istuda just mustanahalise kopsaka proua toolile. Seega käskis ta sellel paarikesel paar tooli edasi istuda.

12.21: Saime registratuuritädiga jutule. Kurtsime loo ära aga kergem ei hakanud. Kummaline.

12.22: Mootorratta õnnetusse sattunud naisterahvas viidi kanderaamil ära.

12.32: Sisse komberdas üks pikemat tüüpi naisterahvas, kes oigas vägagi ilmekalt. Käis siin ringi ja oigas, käis registratuuris ja oigas. Lõpuks tuldigi teda eraldi kontrollima, anti rohtu ja viidi kuhugi ära. Ilmselgelt vana olija – teadis, et kui verd ega luid näha pole, siis tuleb oiata ja pääsed ette. Professionaalne emos-käija.

12.40: Tugevas ülekaalus keskealine Eesti mees ja naine pöördusid valjuhäälselt tülli. Tüli põhjus on selles, et naine võttis mingit moodi vale numbri või magas mingi numbri maha. Vahet pole, mees sai selle eest pähe ja pidi registratuuritädi juurde seda lahendama minema. Saadeti pikalt. Tädi õiendas veel selle eest ka mehega. Ja siis imestatakse, et miks Eesti mehed nii suitsidiaalsed on!

13.02: Saime täies toimetuse koosseisus õe juurde vastuvõtule. Õde mõõtis kõigil vererõhku ja üritas pidevalt valuvaigisteid peale suruda. Keeldusime. Suunati rõntgenisse.

13.28: Rõntgenijärjekorras. Meist eespool on ootel veel 4 patsienti. Uksest veerevad sisse kaks keskealist õde, üks tuttav nägu registratuurist. Üks ootel patsientidest tunneb ühe õdedest ära, sest ta alustab vestlust üsna veidralt:

Blondi peaga keskealine patsient: Noh, kas kavatsed siin surmani töötada?

Keskealine õde (pisut hämmingus, aga tõesti õige pisut ainult): Kuule jah, juba praegugi üks jalg haua äärel ja teine siin.

Blond patsient: No vähemalt pole kaugele siis minna kui midagi juhtub.

Õde: Täpselt, see ongi asja juures ainuke positiivne asi, et kui minemas olen, siis vähemalt on mind hea lihtne ära viia.

Ülejäänud vestlus pole üldse vähem morbiidsem aga kahjuks seda ei kuule enam kõike, sest tuleb meil täies koosseisus pilti minna tegema.

13.51: Tagasi ootesaalis. Vahepeal on inimesi…vabandust..hädasolijaid vähemaks jäänud. Motomees on maha rahunenud ja istub nurgas.

14.01: Õues astub ligi noor lilla peaga tüdruk, kes palub suitsu. Kuigi me põhjendust ei küsinud suitsuküsimusele, saame umbes järgmise 5 minuti jooksul teada kogu selle noore tüdruku meditsiinilise ajaloo. Detailideni.

14.06: Sisse astuvad vahelduseks kaks tervet inimest, kes astuvad motomehega vestlusesse vene keeles. Tuleb välja, et ka nemad tulid vaatama mingit tsikliõnnetuse ohvrit. Ka naine. Ilmselt ei jää kaks ilma kolmandata ja täna tuleb siia veel üks vene rahvusest naisterahvas, kes täna tsikliga kukkunud. Eks näis.

14.12: Praegu tasuks EMOsse juba tulla, asi on vaiksemaks läinud. Suurelt ekraanilt tuleb Arabella Mereröövli tütar.

14.18: Ootesaalis on alla 10 inimese. Valjuhääldist öeldi just, et üks reanimobiil sõidab kohe Rakverre. Uusi vigaseid pole peale tulnud.

14.22: Üks ratastoolis vene tädi haigutas just.

14.25: Lembit Ulfsak näeb Arabella Mereröövli tütre filmis välja nagu Adolf Hitler.

14.28: Nurga tagant ilmus välja see üks selgeltnägija saate tüüp, see habemik. Üle õla oli tal moodne naiste riidest käekott. Kadus sama kiiresti kui ilmus.

14.35: Kiirabitöötajad ja emo tädid lasevad õues korralikult suitsu. Sellise satsiga ja tööga absoluutselt ei imesta.

14.51: Üks papi uitas siin ringi sihitult ja sai noomida registratuuritädide käest. Üha rohkem tundub, et tegemist on lasteaiaga, kus kasvatajad peavad pidevalt kantseldama lapsi, kes siia toodud on.

14.56: Proovime teada saada infost, et kui palju patsiente sureb ootejärjekorras tühja pannes. Seni edutult.

15.05: Mingi tädi köhis. Inimesed kolisid temast kohe eemale.

15.11: Uskumatu, kus EMO päästab inimeste keelepaelad valla – oma meditsiinilised lood laotakse kõigi ees letti. Nagu arstile räägitakse.

15.15: Veel üks kukkunud motomees. Mis kurat liikluses toimub?

15.27: Okei, meie nüüd lõpetame. Toimetusepoolne sügav kummardus nende arstide poole, kes siin päevast päeva töötavad ja kogu seda tralli pealt näevad ja sellega tegelema peavad. Peavad ikka raudsed närvid olema inimestel.

UUDIS EI TÄIENE ENAM PIDEVALT!

 

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles