Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Põlva kohalik mees jõudis kahtlaselt vara baarist koju

jagamist

Möödunud nädalavahetusel toimus Põlva linnas kummaline intsident, kus Põllu tänaval elav kohalik elanik Pille Tamm ärkas keset ööd üles hirmsa kolina peale.

“Ma magan üldiselt väga sügavalt ja ei kuule enda ümber mitte kui midagi. Ükskord kui meie majas toimus ühes korteris tulekahju ja kohal olid nii politsei kui tuletõrje ja mis nad seal kõik veel olid vilkurite ja tuledega, siis mina ei kuulnud mitte kui midagi. Magasin lihtsalt nii sügavalt,” jutustas Pille.

“Seekord oli asi kohe teisiti, tundsin seda kohe. Samamoodi tundsin end siis kui paar aastat tagasi naabri-Merje une pealt ära suri. Süda aimas kohe halba, saate aru. Seekord oli siis samamoodi. Ärkasin kolina peale kohe üles ja jooksin koridori vaatama, et mis on juhtunud,” selgitas Pille. “Vaatasin veel jooksu pealt kella ja see näitas täpselt 13 minutit pärast südaööd.”

“Suur oli minu šhokk kui nägin koridorist mööda treppi üles komberdavat tumedat kogu, kes osutuks minu enda abikaasaks Kalleks. Kuradi lakkekrants Kalleks, saate aru,” jauras Pille.

“Oleme olnud abielus juba üle 13 aasta ja mitte kordagi pole ta nii vara baarist koju jõudnud. Olin täielikus šhokis ja ei saanud sõnagi suust. Kamandasin Kalle kohe tuppa ja panin ta istuma toolile ja hakkasin nõudma selgitust, miks ta nii vara baarist koju oli jõudnud,” märkis Pille.

“Mina olin valmis kõige hullemaks – et kas komistas jälle selle litsi Meelikese otsa, kelle otsa ta 8-9 aastat tagasi ka komistas või siis veel hullem – et pakkus jälle end kuhugi vabatahtlikuks tööd tegema. Aga minu suureks üllatuseks tuli välja, et Kalle oli koju ära tulnud sellepärast, et baaris läks elekter ära!”

“Seekord jäi Kallele ehmatuse tegemise eest suurem malakas andmata,” oli Pille siiski armuline.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles