Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Prügikastide juures maha jäetud kohver ahastuses, et teda isegi pommiks ei peeta

Kohver Kaur on vedelenud prügikastide juures juba päevi ja mitte keegi ei kahtlusta isegi. (foto: hulkuv kass)
jagamist

Elu pole kohver Kauri (12) vastu leebe olnud – pärast pikka teenistust visati ta tänavale ning asendati moodsa, ratastega kohvriga. Nüüd on mahajäetud kohver Kauri eneseuhkus saanud järjekordse löögi – teda ei peeta isegi pommiks.

Kohver Kaur (12) visati tänavale prügikastide kõrvale kolm päeva tagasi ja sellest ajast alates pole ta saanud isegi mitte ühte kahtlustavat pilku.

Karm elutee

„Kui mind 12 aastat tagasi perre osteti, siis oli jutt muidugi kõva – peremees kinnitas müügimehele ja oma perele, et kohver peab olema kvaliteetne ning kestma elu lõpuni. Selle all mõeldi siis mind,“ meenutab kohver Kaur.

„Mäletan hästi esimesi aastaid – kogu aeg käis jutt nendest kaugetest riikidest, kuhu me kohe-kohe läheme ja seda minu abiga,“ rääkis Kaur.

Kohver Kaur ei tea, kaua ta veel nii vastu peab. (foto: hulkuv kass)

„Tegelikkus osutus aastatega pisut hullemaks – minuga veeti vanu musti riideid ja nõusid maale tallu ja peamiselt elas minu sees perekass Tross, kes kasutas mind ka oma küünte teritamiseks“ rääkis kohver.

„Kauged maad jutuks ainult jäidki – ükskord käisime Keilas aga see oli ka kõik. Kuni jah, nüüd siis nii…,“ katkeb kohver Kauri jutt.

Inimesed ei tee kohvrist väljagi

„Aga oli, mis oli – selleks, mis paar päeva tagasi juhtuma hakkas, ma küll valmis polnud,“ rääkis Kaur.

„Uksest veeres sisse mingi punane eputis, rattad all. Oh seda vaimustust ja elevust, mis see peres tekitas – oo, vaadake, terve ja töötav lukk, oo, vaadake, polegi räpane ja küünistatud, oo, milline ilus terve sang! Nii kõlasid nende reeturite hüüded uuele kohvrile,“ meenutab Kaur pisarsilmil.

Null tähelepanu on viinud Kauri ahastusse. (foto: hulkuv kass)

„Järgmisel hetkel olin mina tänaval prügikastide kõrval,“ nuuksub kohver Kaur.

„Aga no selleks ma küll valmis polnud, et nüüd, kui ma vedelen juba ma ei tea mitmendat päeva siin prügikastide kõrval, siis ei peeta mind isegi pommiks! Inimesed kõnnivad mööda ja mitte ühtegi kahtlustavat pilku –MITTE ÜHTEGI!“ kurdab kohver.

„Tunnistan ausalt – eneseusk ja -uhkus on saanud tõsise löögi, ei teagi nüüd, kuidas siit edasi minna,“ lisab kohver Kaur.

Hea lugeja! Kuidas Sulle tundub – kas kohver Kaur on vähemalt natukenegi kahtlane või tõepoolest on kohver Kauril õigus ja ta on täiesti kasutuks muutunud? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides.

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis (kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles