Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Snelli tiiki maha jahtuma saadetud Ruuben Kaalep tekitas sukeldujates asjatut segadust

Sukeldujad koristasid Snelli tiiki prahist, taamal paistab maha jahtumas Ruuben Kaalep.
jagamist

Täna varahommikul leidis Tallinnas Toompea külje all asuva Snelli tiigi ääres aset intsident, kus erakonna poolt tiiki oma tegude üle järele mõtlema ja maha jahtuma saadetud Ruuben Kaalep segas seal samal ajal tiiki puhastanud vabatahtlikke sukeldujaid.

Lugu sai alguse juba mitu päeva tagasi kui riigikogu liige Ruuben Kaalep postitas internetti selfi, kus ta poseeris ühe prantsuse prouaga. Prouale pilt ei meeldinud ja ta käskis selle maha võtta. Pahane proua käskis ka pildi tegijat kuidagi karistada ja nii otsustaski erakond üleeile õhtul Ruuben Kaalepi Snelli tiiki mõneks päevaks maha jahtuma saata.

Kaalep tiigis juba mitu päeva

Ruuben Kaalep on seega tiigis maha jahtunud ja oma tegude üle järele mõelnud üleeilsest saati. Täna varahommikuni polnud see kellegi jaoks ka probleem, kuid kui kohale tulid vabatahtlikud sukeldujad, kes tahtsid tiiki puhastada, hakkas Ruuben neid koheselt oma käemärkidega segama.

„Alguses tundus meile, et ta upub seal tiigis. Küsisime, et kuule nolk, upud või? Selle peale näitas ta meile, et tal on kõik okei,“ märkis üks sukeldujatest täna.

„Jätsime ta siis rahule sinna seisma ja jätkasime oma tööd tiigi põhjas. Kuid iga kord kui keegi meist pinnale jälle läks järjekordset prahti ära viima, vehkis Kaalep jälle oma käega. Kui sa tuled tiigi põhjast üles ja mask võib olla koos muda ja vetikatega, siis kahjuks ei saa alati aru, kas tegemist on kaassukeldujaga või mingi suvalise tüübiga ja see hakkas pikapeale segadust tekitama,“ märkis sukelduja.

Kaalepil paluti oma tegevus lõpetada

„Palusime tal oma idiootsused lõpetada, et saaksime oma töö lõpuni viia. Ta vastas, et ta ei oskavatki muud teha ja et ta ei tohi enne välja tulla kui tal lubatakse,“ sõnas sukelduja.

„Viskasime siis talle hunniku vetikaid peale, et teda vähemalt näha poleks ja jätkasime oma tööd. Lõpetasime viimase sukeldumise kella 9 paiku ja meist ta sinna vetikahunniku alla maha jäi, käsi püsti,“ lisas vabatahtlik sukelduja.

Kui küsisime kommentaari ka Jaak Madisonilt, et mis põhjusel Ruuben sukeldujaid segama saadeti, siis vastas mees nii: „Ah nii, tekitas seal ka jama jah. Noormees võib-olla ei mõistnud väga selgesti, kuhu ja mille eest ta karistuseks maha jahtuma pandi ja et mis probleeme võib see tekitada teistele inimestele,” ütles Madison.

„Edaspidi valib erakond hoolsamalt, kuhu oma ülekäte läinud liikmeid asumisele saata,“ lubas Madison.

 

SEOTUD LOOD: KEHAKEELEEKSPERT: mulle tundub, et tegemist on tärkava sõprusega

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

1 kommentaar

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles