Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Šokis influentserid põllumeeste peale maruvihased: kuhu te kogu vilja olete pannud?

Eestimaa põllud on täis nõutult ringituiavaid infulentsereid, kes ei suuda mõista, kuhu kõik pildistamiskõlbulik vili kadunud on.
jagamist

Samal ajal kui põllumeestel on käimas aasta kõige kibedam tööaeg – viljakoristus, on neil kaelas veel üks mure – tühjadel põldudel ringuitavad influentserid, kellele ei mahu pähe, kuhu kõik vili järsku kadunud on.

Üle terve Eesti tulevad sõnumid, et põllud on täis nõutult ja sihitult ringisiblivaid influentsereid, kes ei suuda mõista, kuhu kadus kuldkollane ilus vili, kus sai ometi nii häid pilte teistele imetlemiseks teha.

Šokk on suur

„Alles eelmisel nädalal käisin ma siin pilte tegemas viljas ja sain 4 laiki. Olin väga rahul. Võtsin seekord oma insta sõbrannad ka kaasa, et koos pilte teha ja veel rohkem laike saada aga mida kuradit – vili on kadunud kuhugi!“ nuttis pigem väikese jälgijaskonnaga Caroliine-Edithiine (17).

„Me kõndisime vist maha mingi miljon kilomeetrit seal põllu aga mida pole seda pole. Mingi hetk tuli meie juurde mingi tunkedes jorss ja hakkas pärima, et mida me seal teeme. Saatsime ta ikka väga sügavasse ja pimedasse kohta ää,“ rääkis Caroliine-Edithiine.

„Aga siis ta ütles meile, et põld on tema oma ja et tema on mingi maakas farmer või midagi sinnapoole. Siis saimegi aru, et tema on süüdi selles, et meil pole kuskil enam pilti teha. Kes ta nagu omaarust on ää,“ halas Caroliine-Edithiine.

Suunamudijast sisutootja Caroliine-Edithiine ei suuda mõista, kuidas saavad põllumehed nii julmad olla.

Influentserid ronivad isegi kombaini kabiini

„No kurat võtaks, on jah probleem nendega – terve suvi sõkuvad nad vilja ja nüüd kui mul käed jalad tööd täis, siis pean neile aru ka veel andma iga päev, et kuhu ma oma vilja pannud olen,“ kommenteeris Jõgevamaal suurtalu pidav Jaak Tamm.

„Alles eile ronisid mitu seda noh, mis nende nimetus nüüd ongi, influentserit, vot jah, neid ronis mitu tükki mulle kombaini kabiini ja nõudsid selgitust minult. Üks ähvardas lausa kohtuga – pildistamine olevat inimõigus ja mina olevat neilt selle ära võtnud luba küsimata,“ sõnas farmer Tamm.

„Näitasin siis neile viljakuivati suuna kätte ja ütlesin, et vili on seal. Panid kambaga padavai sinnasuunas jooksma kohe,“ rääkis mees naerdes.

„Vast rahunevad sügisel ikka maha – saavad oma pilte kuskil mahalangenud lehtedega teha või mis iganes tegevus nende paati kõigutab,“ lisas mees.

SEOTUD LOOD:

Põllumehed leidsid nutika viisi, kuidas viljapõldudel pildistajaid eemale peletada

KESKAEG TAGASI? Eesti suunamudijatest sisutootjad olid eile sunnitud sööma ilma sellest pilti tegemata

Põllumehed saavad riigilt loa rajada oma põldude kaitseks miiniväljad

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis (kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (2)

 • Matilda Pärituul

  6. aug. 2019 - 11:00

  Tõesti nõmedikud! Käisin varahommikul insta ja tinderi jaoks pilte tegemas Tornide väljaku lillepeenras, ja juba see pervost pargivaht hakkas plõksima, et ei tohi lillepeenras püherdada.

  Aga kust ma siis rikka mehe saan?! Tramivõi kui rõvedad võivad inimesed olla – piffide instapilte nillivad küll, aga sellest aru ei saa, et nendel olev print vorm maksab ka midagi. Ja et selle eest maksmiseks on vaja kegagi, kes maksab. Riik toeatab meie, suunamudijate stiili vaid läbi EASi ning riigi turunduseks ette nähtud toetuste. Minu iphone on juba 3 kuud vana ja uue ostmiseks ei paista veel kaks nädalat kusagilt projekti tulevat, sest Eesti Tantristliku Turismiarenduse Sihtasutuse projekti vormistamine lihtsalt ei edene, sest Pärnu rannas on muudki teha kui arvutiklahve mudida 😉

  Vasta
  • J2

   12. aug. 2019 - 19:30

   Kui kõrgelt sa kukkusid?

   Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles