Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

SUUR PALJASTUS! Kas tõesti on Vahury Armastusekahur ja Siim Kallas üks ja seesama isik?

Alles fotode kõrvutamine toob tõe välja - Siim Kallas ja Vahury Armastusekahur on tõepoolest üks ja seesama isik. (fotod: Priit Simson, Vändra-Aveli Facebook)
jagamist

Eile raputasid Eestit kaks suurt pommuudist – Siim Kallas lahkub Viimsi vallavanema ametist ning Vändra-Aveli ja Vahury Armastusekahuri suhe on leidnud jälle traagilise lõpu. Nüüd on alust kahtlustada, et Vahur ja Siim on üks ja seesama isik.

Esmapilgul tunduvad mõlemad sündmused täiesti eraldiseisvad – üks toimub kuskil kaugel Vändras ja teine Tallinna külje all Viimsis. Kuid kui hakata kokku panema mõlema juhtumi pusle tükke, selgub, et lood on omavahel seotud rohkem kui arvata võiks.

Vändra-Aveli ja Vahury Armastusekahuri lugu

On enam kui selge, et Vahury Armastusekahur ei saa olla inimese päris nimi ja keegi on loonud selle isiku. Asi sai alguse tegelikult juba mitu aastat tagasi kui järsku ilmus avalikkuse ette keegi Vahury Armastusekahur, kes postitas Facebooki video, kus ta Avelit naiseks palub ja teda kirglikult suudleb. Pärast seda on nende suhe kulgenud üle kivide ja kändude, kuid viimastest sotsiaalmeedia postitustest selgub, et seekord on tõesti suurel armulool lõpp.

Kunagised armastajad pilluvad üksteisele Facebookis sapiseid kommentaare. “Kallis Aveli, sa oled minule väga kallis olnud ja oled ikka veel!” kirjutas Vahury eile Facebooki ja lisas sellele juurde väga vallatu foto, kus naist rinnast krabab.

“Kallis Aveli, meil on ilus suur kodu olemas. Ja saame koos olla meie kodus õnnelikud,” kostab mees foto all kommentaaris. Aveli ei olnud aga mehe püüdlustest huvitatud, ta vastas Armastusekahurile lühidalt ja konkreetselt: “Me ei ole ENAM koos ja seda EI juhtu ka enam elu sees!”

Mees paistab asjast aru saavat ja palub seepeale Avelil enda korterivõtmed talle tagastada, samas ei jää tema poolt tulemata ka salvav kommentaar. “Mul ei ole vaja, et vead minu korterisse tonte, kellega koos jood ja ringi sõidad,” põrutas mees. Loe selle loo kohta rohkem siit.

Siim Kallas ja kauge Viimsi valla töö

Nüüd on selge, miks Siim Kallas valis endale tööks Viimsi vallavanema töö. Esiteks asub töö kuskil kaugel Tallinna külje all, kus on mõnus suurema avalikkuse eest peidus olla ja oma hämaraid asju ajada. Meedias pole ilmunud mitte ühtegi lugu ega pilti sellest, kuidas Siim Kallas Viimsi vallavanemana töötab.

Samal ajal kui väljamõeldud karakter Vahury Armastusekahur andis avalikult sotsiaalmeedias teada, et tema suhe Vändra-Aveliga on läbi, teatas ka endine peaminister, europarlamendi liige ja praegu Viimsi vallavanema tööd tegev reformierakondlane Siim Kallas, et lõpetab töö vallavanemana ja keskendub riigikogule.

“Olen oma valiku teinud. Lahkun vallavanema ametist ja pühendun tööle Riigikogus. See tähendab ka, et pühendun täie jõuga valimiskampaaniale. See on õige nii eetilises kui ka praktilises mõttes,” kirjutas Kallas oma postituses.

“Ma ei saa istuda kahel toolil korraga. Pühenduda täie jõuga Riigikogu valimistele ja teha samal ajal tõhusat tööd vallavalitsuses,“ lisas ta. Tegelikult Siim juba istus kahel toolil korraga.

Vahury Armastusekahur ja Siim kallas on tegelikult üks ja seesama mees

Seda väidet kinnitavad konkreetsed faktid – esiteks loomulikult fakt, et Vahury Armastusekahur on väljamõeldud nimi ja karakter. Teiseks fakt, et mitte keegi pole mitte kunagi näinud Siim Kallast ja Vahury Armastusekahurit koos. Kolmandaks fakt, et mõlemad teatasid täpselt ühel ja samal päeval ja väga väikese vahega, et lõpetavad oma senise kaksikelu ära. Neljandaks fakt, et Siim Kallasest on internetis sadu kui mitte tuhandeid fotosid, Vahuryst aga ainult paar. Ilmselt on ka need paar fotot, mis Vahuryst tehtud on, jõudnud internetti kogemata ja Siimu tahte vastaselt.

On ilmselge, et Siim Kallas on välja mõelnud enda jaoks alter ego ja ajanud asjad täpselt nii, et ta saab korraga mõlema asju ajada – osa aega veetis ta Vändras Aveliga ringi jaurates ja osa aega veetis ta Viimsi vallavanemat mängides.

Oleks Siim valinud mõne töökoha, mis oleks olnud näiteks Tallinna linnas, oleks mehel olnud hulga raskem avalikkuse tähelepanu alt mõneks ajaks ära kaduda. Kuna Siim Kallase ambitsioon on saada Riigikogu liikmeks, siis sai mees ilmselt aru, et jätkuda ei saa ka tema alter ego elu Vändras ja ta lõpetas selle ära. Vähemalt ajutiselt valimiste ajaks.

Vastamata küsimused

Õhku jäävad veel mõned vastamata küsimused. Näiteks ripub õhus endiselt küsimus, et kas Siim Kallas armastas päriselt Vändra-Avelit või kasutas ta neiut lihtsalt ära? Kas Vahury Armastusekahur on nüüd igaveseks kadunud või teeb ta comebacki siis kui Siim on turvaliselt Riigikokku saanud? Kes veel teadsid Siimu topeltmängust aga ei rääkinud sellest kellelegi?

Hea lugeja! Mida arvad Sina Siim Kallase topeltelust ja suhtest Vändra-Aveliga? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

 

Kommentaarid (2)

 • Vaataja

  17. jaan. 2019 - 14:31

  Vahur sai kuulsaks Võsapetsi saates peldiku draama peategelasena!

  Vasta
 • mutt

  18. jaan. 2019 - 06:01

  Novot, on inimesi, kes ikka asja on jälginud ja teavad, ärge tulge siin oma pooliku informeeritusega. Kallid ajakirjanikud, tuleb teemat tõsisemalt võtta ja armastukahuri elulugu täpsemalt uurida. palun meile jätkuvaid sellekohased uudiseid.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles