Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Tallinna abilinnapea Eha Võrk: korruptiivse sisuga kõnesid on nii palju, et raske on ühte meenutada

jagamist

Valeütluste andmises kriminaalasjas kahtlustuse saanud keskerakondlasest Tallinna abilinnapea Eha Võrk ütles tänasel pressikonverentsil, et korruptiivse sisuga kõnesid on olnud nii palju, et raske on üht konkreetset meenutada.

Keskkriminaalpolitsei esitas Tallinna abilinnapea Eha Võrgule eelmisel nädalal kahtlustuse selles, et ta on andnud Keskerakonnale tehtud annetuse uurimises teadlikult valeütlusi.

Kõnesid on palju

“Pole ju kellelegi saladus, et Keskerakonna poolt valitsetud Tallinna linn on olnud, on ja on ka edaspidi korruptsiooniga väga tihedalt seotud,” märkis Võrk tänasel pressikonverentsil.

“Me saame praktiliselt iga päev kõnesid mõnelt Keskerakonna liikmelt, kes vahendab omakorda mõne ettevõtja või eraisiku altkäemaksu pakkumist, et oma mingit tahtmist saada,” selgitas ta.

“Ma ei tunnistanud ennast selles süüdi, kuna ma ei ole teadlikult valeütlusi andnud – korruptiivse sisuga kõnesid on tõepoolest nii palju, et raske on ühte konkreetset meenutada,” lisas ta.

SA EI TEA, MIDA TEHA OMA VÄLJAVÕETUD PENSIRAHAGA? MEIE TEAME: toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist! Kliki siia!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles