Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Tartu linnapea Klaas neonatside ärplemisest: „Ajasin end igaks juhuks kiilaks, et ohutult tööle jõuda!“

Tartu linnapea Urmas Klaas teab salanippi, kuidas kohalike neonatsi nolkide käest puhta nahaga mööda pääseda.
jagamist

Tartu linnapea Urmas Klaas ütles eile meedias ilmunud loo valguses neonatside ärplemisest ja rusikatega vehkimisest, et tema ajas endal pea igaks juhuks kiilaks, et täna ohutult tööle jõuda. Klaas soovitab sama ka teistel linlastel teha.

Tartu linnapea sõnul on neonatside korraldatu näol küll tegu väga kahetsusväärsete intsidentidega, mida ta hukka mõistab, kuid tema sõnul on linnal veel suuremad probleemid hetkel käsil.

Klaas mures

„Jah, nende neonatside tegevuse aktiviseerumine on hull asi aga meil linnavalitsuses on laual veel suuremad jamad,“ sõnas Tartu linnapea täna.

„On näiteks väga murettekitav, et Tartu on kaotamas oma koroonapealinna tiitlit ja see on taas asendumas natsi- võima jumal hoidku, tudengipealinna tiitliga,“ märkis linnapea Klaas.

„Tartus pole juba mitu päeva olnud mitte ühtegi koroonapositiivset ja on näha, et selles osas on juhtrolli võtnud hoopis Jõhvi ja teised Ida-Virumaa asulad,“ kurdab ta.

„Sel suvel millestki muust ei räägitudki, kui ainult Tartust. See tõi meie väikesesse aga armsasse linna tohutu koguse koroonaturiste, kes kõik tulid siia uudistama koroonakollet – ja muidugi jätsid siia ka oma raha,“ selgitab Klaas.

„Aga nüüd on see kõik kahjuks käest libisemas.“

Ajas pea kiilaks

Linnapea Urmas Klaas ei saa aga nõustuda selle väitega, et Tartu on muutunud nii ohtlikuks paigaks, et ringi ei maksa liikuda.

„Mina näiteks lähtun oma tegemistes ja ringiliikumistes „if you can't beat them, join them“- põhimõttest,“ selgitas Klaas.

Tartu neonatside vastu on teadaolevalt ainult üks töötav rohi - tuleb samasse massi sulanduda.

„Mis tegelikult tähendas seda, et hommikul enne tööle minemist ajasin ma pea kiilaks, et massi sulanduda ja ohutult tööle jõuda,“ selgitas linnapea Klaas salanippi.

Küsimusele, et miks ta ajas pea siis kiilaks ainult pealtpoolt ja jättis alles osa juukseid kõrvale, vastas linnapea nii:

„Tegemist on hübriidsoenguga – kiilakad natsid vaatavad, et oma ja omatöötajad linnavalitsuses vaatavad samuti, et oma, ainult et ületöötamisest osa juukseid maha langenud,“ kommenteeris Klaas oma värsket soengut.

"Ma usun, et politsei ja turvafirmad teevad head tööd, et taoline kahetsusväärne käitumine ja ülbitsemine Tartu linnas lõppeks. Aga seni jah tuleb kasutada kõiki nippe, et tervena tööle ja koju tagasi jõuda," lisas linnapea.

Küsisime kommentaari ka Tartu neonatside esindaja, 37-aastase ikka veel oma ema juures elava Andres A. käest, kelle vastus jäi Klaasi nippi kuuldes napisõnaliseks:

"Sa kuradi raisk, nüüd peame igaks juhuks omasid ka peksma hakkama!"

Hea tartlasest lugeja! Mida arvad Sina linnapea Klaasi loogikast, et kui nendega võidelda ei suuda, siis ühine nendega? Kas oleksid valmis ka end kiilakaks laskma, et saaksid rahus mööda Tartut patseerida? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

SEOTUD LOOD:

FOTO! Tartu muudab koroonaturistide ligimeelitamiseks ajutiselt logo ja hüüdlauset

KURIOOSUM: öösel oma Tartu kodus padja jahedamat poolt otsinud naine sattus Elvasse

Hakka Lugejakiri.ee jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kuidas kavatsed süllesadanud ilusat talveilma ja lund nautida?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles