Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Tuhanded vanemad nautisid jälle seda, et mingi jorss sai kogu laste tähelepanu ja tänu kingituste eest

Vana tropp.
jagamist

Sajad tuhanded Eesti lapsevanemad on taas tänulikud selle eest, et mingi suvaline naabrijorss, kellel nad palusid pudeli viina eest visata selga punase kuue ja panna ette valge võltshabeme, said nende laste ülima tänulikkuse ja tähelepanu osaliseks.

Lapsevanemad ise leidsid, et kogu laste kingitustele kulutatud raha ja aeg olid seda 100%, et keegi suvaline jorss saaks kogu selle nende laste tähelepanu ja tänu endale.

Ülim tänulikkus

„Ma olen 3 lapse isa ja töötan Tallinnas kontoris,“ märkis Pärnumaal Audrus jõule pidanud isa Paul (40).

„Kui kevadel piirangud algasid, siis öeldi mulle, et palka vähendatakse  40% ja töökoormus tõstetakse 100%, siis ma olin ülimalt tänulik, et mulle töö üldse alles jäeti,“ märkis Paul.

„Suvel öeldi mulle, et meie reaalse töö tegijad koondati ära juba peaaegu kõik ja vist keegi oli veel tööle jäetud. Igatahes mulle öeldi, et palka vähendatakse veel 20% ja töökoormust tõstetakse 150%, selgitas Paul.

„Sügisel paluti mulle alla kirjutada töölepingule, kus mina pidin panustama rohkem, kui kunagi varem aga minu palka tõmmati veelgi 20% alla,“ selgitas Paul.

„Tol hetkel sain aru, et kui keegi võib Eesti eest panna selga Supermehe kostüümi, siis olen see mina,“ sõnas ta.

Ülim tänulikkus aga juba vähem

„Ma olen rakkes olnud terve aasta ja kui arvestada koroonapiiranguid, siis olen andnud endast kõik.“

„Kui kätte jõudis tänavune ilus lumine talv, siis mulle öeldi, et Paul, nüüd viskame palga nulli ja võib-olla tuleb uuel aastal isegi peale maksta natuke, et töötada,“ kommenteeris lumelabidaid ja naelikuid tootva tehase töötaja Paul täna.

„Kui tänavune jõul ja aastavahetus kätte jõudis, olin suutnud võtta 34 sms laenu ja ostnud ära kõik kingitused lastele. Jõulud olid suurepärased,“ sõnas ta.

„Me palkasime Jõuluvana mängima naabrimehe, kes tegi seda pudeli viina eest. Ja te ei kujuta ette, millised olid meie laste silmad ja nägu kui nad oma kingutused kätte said.“

„Ma olen siiani tänulik selle eest, et mingi suvaline naabrijorss, kellel me palusime pudeli viina eest visata selga punase kuue ja panna ette valge võltshabeme, said meie laste ülima tänulikkuse ja tähelepanu osaliseks,“ sõnas ta.

„Aga kas teenitult?

Hea lugejast natukenegi pingutanud lapsevanem – kuis Sul on olla?

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles