Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

VALEHÄIRE! Tallinna mehe väide, nagu ta oleks võtnud pesust sama arvu sokke, kui sisse pani, osutus siiski valeks

Tallinlase Marko väide, nagu ta oleks võtnud pesumasinast sama arvu sokke, kui sisse pani, osutus siiski valeks.
jagamist

Täna hommikul šokeeris tervet Eestit tallinlase Marko (27) väide, et hommikul pesu pestes võttis ta pesumasinast välja täpselt sama arvu sokke, kui sisse pani. Nüüd on selgunud, et väide osutus siiski valeks.

Täna kirjutasime loo sellest, kuidas tallinlane Marko avastas hommikul pesu pestes, et sai pesumasinast tagasi sama arvu sokke, kui sisse pani. Marko teavitas sellest kohe ka politseid ja meediat ning koheselt algatati ka kriminaaluurimine.

Ekspertiis tõi lõpuks selguse majja

Mäletatavasti saabusid Marko elukohta Kalamajas kohale nii politsei kui Eesti Kohtuekspertiisi eksperdid, kes viisid kohapeal läbi mitmeid uurimistoiminguid.

„Kuigi tallinlase Marko väide tundus meile koheselt uskumatuna, pidime me seda seaduse ja ka avalikkuse suure surve all järgi kontrollima minema,“ kommenteeris tänaseid sündmusi Politsei-ja Piirivalve esindaja.

„Peale patrullide, kes sündmuskoha sisse piirasid, saatsime kohale ka EKEI (Eesti Kohtuekspertiisi Instituut, toim) esindajad, kes asusid koheselt uurima nii sokke kui ka pesumasinat,“ selgitas PPA esindaja.

„Uurimise tulemusel selgus, et tallinlane Marko oli pannud masinasse siiski paaritu arvu sokke, millest siis masin ühe n-ö ära sõi. Sokk leiti masina seest, koos Marko endise elukaaslase mumifitseerinud kassi, kaheksa koti taaraga ning seal mitu kuud veetnud ning veel vaevu elus oleva torumees Vitaliga, kes viidi koheselt haiglaravile,“ ütles PPA esindaja.

Tallinlast Markot siiski valeväljakutse eest vastutusele ei võetud, kuid mehel kästi tulevikus siiski tähelepanelikum olla.

Hea lugeja! Mida arvad Sina Eesti Kohtuekspertiisi ekspertinnangust – kas on nüüd ka Sinul süda rahul, et tegelikult ikkagi pole olemas pesumasinat, mis absoluutselt iga kord mõne soki ära sööks. Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

SEOTUD LUGU

Tallinna kohalik mees väidab, et võttis pesumasinast välja täpselt sama arvu sokke, kui sisse pani

Hakka Lugejakiri.ee jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles