Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Valitsus: suutsime teha olulist tööd ainult ühe päeva, täna naaseme jälle pseudoprobleemide juurde

Vabariigi Valitsus väsis pärisprobleemide lahendamisest ruttu ja naases pseudoprobleemide lahendamise juurde. (foto: Ken Mürk)
jagamist

Vabariigi Valitsus andis täna teada, et nad suutsid koroonakriisiga tegeleda ainult ühe päeva ja naasevad nüüd jälle pseudoprobleemide lahendamise juurde: kokku lepiti rahvaküsitluse küsimuses.

Kõikide koalitsioonierakondade juhid kinnitasid ühest suust, et koroona-,vaesus-, töötus- ja majanduskriisiga tegelegu rahvas ise – valitsusel on tähtsamatki teha.

Pidasid vastu ühe päeva

Vabariigi Valitsus, kes pole juba kuid tegelenud päris probleemidega, otsustas üleeile pärastlõunal siiski korraks tegeleda ka koroonakriisiga.

„Me andsime välja hunniku üksteisele vastukäivaid sõnumeid maskikandmise kohustuse ja piirangute kohta, et rahval nende dekodeerimisega tegevust oleks,“ kinnitas ka peaminister Ratas.

„Eile hommikupoolikul tegelesin mina isiklikult natuke ka üleeilsete sõnumite silumisega ja lõunaks oligi meil jaks otsas ka,“ lisas sotsiaalminister Tanel Kiik.

„Jah, vastab tõele – kokku tegelesime me päris probleemidega tervelt ühe päeva ja nüüd naaseme pseud…vabandust…koalitsiooni jaoks siiski kõige suurema probleemi juurde ehk kes kellega siin riigis abiellude tohib,“ märkis peaminister.

Peaminister Jüri Ratas ei osanud täna nimetada uut täpset kuupäeva, millal valitsus võiks taas korraks pärisprobleemidega tegeleda.

SEOTUD LOOD:

Ratas: koroona-, valitsus-,vaesus-, töötus- ja majanduskriis on lahendatud, nüüd ongi abielu kord

Valitsus: kehtestame üleriigilise öise alkomüügi keelu, sest rahval ei sobi katku ajal pidutseda

KURI DISKLEIMER: Kas Sa kuradi kurat ei olegi veel Lugejakiri.ee ilmumist toetanud? Kliki siia ja tee see parem käbe ära! Ja Sa ei jälgigi meid veel Facebookis? Parem oleks, kui kohe siia klikiksid ja seda ka teeksid, rsk!

1 kommentaar

  • Fänn

    12. nov. 2020 - 15:20

    Nad elagu, nad eelaguu, nad eelagu-uu, nad eee-laa-gu! Hurraa, hurraa, hurraa!

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles